Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Rossmannos Babydream pelenká...

A Rossmannos Babydream pelenkának gumis hátul a dereka?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hasonló a Tescoshoz,Huggieshoz és a Liberohoz?Nekünk ezek váltak be,mert gumis a hátuk.A csomagoláson én nem láttam,hogy az lenne.
2009. júl. 3. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen gumis és nagyon jó minőségű! Egy kicsivel jobb mint a libero, mert az oldalsó fülei is rugalmasak! Én nagyon szeretem!

De ha nem vagy biztos benne hogy ezt akarod, van ilyen két darabos kiszerelésű próbacsomagja a rossmannos pelusnak, 199 Ft, próbáld ki!

2009. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szuper minőségő valóban a Rossmann-os pelus! Én nem rég kipróbáltam a Lidl-is pelust is. Igaz annak nincs gumis hátulja, de ezzel is egészen meg vagyok elégedve. Ha nem jobban, mint a másikkal. A Lidl-is pelus vékonyabb és nem dagad meg annyira, mint a Rossmann-os. Próba cseresznye! Ja! És olcsóbb is pár száz Ft-al!
2009. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Arra viszont figyelj, hogy a Rossmann-os kisebb, mint a Tesco-s. Legalábbis mi R. Maxi-t (4) használunk, bár a lányom még csak 7,6 kg, Tesco-sból elég a Midi (3). Én úgy vettem észre, hogy a T. hosszabb, szélesebb, vékonyabb picit.

(Hamarosan kipróbálom a Lidl-st is, már többen mondták, hogy jó.)

2009. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok.Köszi a válaszokat,akkor kipróbálom,mert anyukám gyűjtötte a pindúrnak a pontokat:-)

Köszi a tanácsot,akkor én is a nyagyobbat veszem,mert a lányom 7.8 kg.

2009. júl. 4. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Az első válaszolónak igaza van.

Akkor jársz a legjobban szerintem (is), ha előbb veszel próbának 2 db-ost a 4-esből. Uis közben eszembe jutott, hogy a baba testalkatától is függhet ez, nem csak a súlyától. Nektek lehet, hogy jó még a Midi, attól függetlenül, hogy én Maxit veszek. Egy próbát megér, csak 199 Ft a 2 db-os. :)

Sok sikert!

2009. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!