Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónaposan a fejkörfogat 42 cm?

Krisztina24 kérdése:

2 hónaposan a fejkörfogat 42 cm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisbabámmal ma voltunk a 2 hónapos státuszon.Nagyon szépen gyarapszik,de a fejkörfogata aggodalomra ad okot :(

Két hónaposan 42 cm! Születéskor 35 cm volt, egy hónaposan 38 cm. Doktornő annyit mondott,hogy jobban odafigyelünk a buksijára. Próbáltam neten rákeresni,de nem adott ki semmit,hogy lehet-e baj?! Szerintetek?

köszi!


2012. jún. 13. 10:06
 1/5 oooopti ***** válasza:

én itt szoktam nézni:


[link]


beírtam neked az adatokat: az átlagosnál nagyobb feje van, az biztos, de a fejlődés üteme normális

2012. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam is ennyivel született, most 6 hós és 43 cm a fejkörfogata!

Tehát egy picit lehet,hogy nagyobb a feje, de gondolom,ha gond lenne, akkor a doktornő kivizsgálásra küldött volna!

2012. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam koraszülött volt, és nagyobb volt mindig a fejkörfogata,amire a doki rendszeresen odafigyelt! Több alkalommal csinált a fején ultrahangot.Azt mondta, hogy a nagyobb fej vízfejűségre utalhat ezért csinált mindig uh-t! Most 1 éves, és valószínű apja fejét örökölte, ami valamivel nagyobb.
2012. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Igen,én is úgy gondolom, hogy tovább küldött volna kivizsgálásra,de a kisfiammal szerinte minden rendben, élénk,mosolygós,nagy étvágyú kistörpe :)

Apuka sem kis fejű,lehet tőle örökölte :)

2012. jún. 13. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom, régi a kiírás. Minden rendben a kisgyereked fejecskéjével?
2013. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!