Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a doki...

Meddig használtátok a doki által kiirt fürdetőt és popsikrémet?

Figyelt kérdés
Ha elfogy, irassak ki még? Ma 4 hetes a babám.
2012. jún. 14. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Fürdetőt 3 hétig,popsikrémet viszont majd 2 évig azt használtam,bevált,nem próbáltunk mást.
2012. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a popsikrémet a szobatisztaságig, a fűrdetőkrémet meg még használom az öt éves lányomnál is, mert ekcémára hajlamos. Nyugodtan irassál, ezeknél jobb nincs, kozmetikus vagyok :) A fűrdetőkrémet pl használjuk a szakmában ha erősen száraz, vízhiányos a bőre valakinek, mert nagyon jól hidratálja a bőrt. Sőt a fűrdetőt én is használom testápolóként, rengeteg vizet lehet vele bevinni a bőrbe ;)
2012. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Az első kisfiamnak nagyon száraz volt a bőre, de nála csak kb 1 hónapig használtuk, de csak azért mert utána együtt fürödtünk a nagykádban... Viszont már rég elmúlt 1 éves amikor még mindig olajoztam fürdetés előtt.

A kicsi viszont nem szerette az együtt fürdéseket, így ő kiskádban fürdött nála kb fél éves koráig használtuk a fürdetőt, mert ő is elég száraz bőrű.

2012. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ja és popsikrémet nem a doki által felírtat használtuk, hanem a német Penaten nevűt. Viszont fogzáskor nagyon pirosodott a kis popsija így visszatértünk a doki által felírtra, de nem az újszülött korira, hanem van neki egy másik saját keverésű perubalzsamos krémje, na az valami fantasztikus.
2012. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kerria ***** válasza:
80%

"Ha elfogy, irassak ki még?"

- hát ezt Neked kell tudni, mennyire vagy a termékekkel megelégedve.


Kislányom 6 hónapos a fürdetőt kb 6 hetes koráig használtam, amikor is kaptam Gabi babafürdető gélt, ami nem ragadt bele a hosszú hajába, így én azóta csak Gabit használok.


Popsikenőcsöt nappalra használok, éjszakára Sudocremmel kenem be a popsiját, mert akkor nem cserélek pelust reggelig.

2012. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A popsikrémet csak 4 hetes koráig használtam, mert tök piros maradt a feneke, hiába kentem vastagabban, vékonyabban, sehogy nem volt jó. Sudocremet használunk, viszont fürdetéshez még mindig a doki által kiírtat használom.

A védőnő az allergia miatt legalább 6 hós koráig javasolta, gyerekorvos szintén. Ráadásul nekünk nagyon bevált, a fiamnak is nagyon jó sőt, ha ki van száradva nekem is valamim, bekenem(nem fürdök vele, csak simán bekenem) és 10 perc múlva tök puha a bőröm, ráadásul iszonyúan jó az ára, úgyhogy amíg lehet, ezt fogjuk használni:)

2012. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Atroposz ***** válasza:
100%
Amugy soká fogy el...nem szabad sokat beletenni.
2012. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hónapos koráig a fürdetőt,popsikrémet még most is iratokha arra járok.
2012. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A fürdetőt 6 hónapos koráig, utána váltottunk Johnson top Top toe fürdetőre, a popsi krém még mindig a doki néni által felírtat mert bevált és olcsó.)9 hónapos a lányom
2012. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A fürdetőt 5 hónapos koráig, azóta Gabi fürdetővel fürdik. Popsikrém nekünk bevált, így azt még mindig iratok. 15 hós
2012. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!