Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdőruha vagy fürdőbugyi...

Fürdőruha vagy fürdőbugyi avagy fürdőfelső?

Figyelt kérdés

Anyukák, melyiket használjátok, találjátok praktikusabbnak?

15 hós lányomnak készülök a Balcsira, és attól félek, letolja magáról a fürdőbugyit, ezért inkább fürdőruha kéne?!

Meg a fürdőfelső? - mert múltkor hiába kentem le, bepirosodott a karja-válla, és pólót húztam rá pancsoláshoz. Jobb a fürdőfelső mint a pamut póló?



2012. jún. 14. 21:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve a lábára milyen szandált adtok egy 15 hósnak a parton? A normál szandálját zoknival vagy vesztek neki műanyagot, esetleg "vízbejárót"?
2012. jún. 14. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:

A kislányomnak fürdőruhája van. Igaz, ő még csak 8,5 hónapos, így a szandálon még nem kell gondolkozni.

Szandált szerintem olyat vigyetek ami könnyen szárad, és nem baj, ha valami sérülés éri. Ami nehezen tisztítható, és drágább kategória, azt szerintem ne használja a parton.

2012. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a lányom 15 hónapos volt, pont tavaly nyáron, akkor még bőven pelust hordott, így egyértelműen eldobható úszópelust adtam rá fürdésnél. A parton a szokásos módon öltöztettem, ott is volt rajta pelus, nem szerettem volna, ha belepisil mondjuk a homokozóba.

Lábára pedig a vízben és közvetlen a parton ezt adtam rá, most is ilyet vettem.

[link]

Ez nem csúszik, nem sérti fel a talpát semmivel és nem esik le róla a vízben sem.

Ha leégett a kenőcs ellenére, akkor lehet, hogy nem volt elég magas faktorú, vagy a minősége nem megfelelő.

Én még születése évében vettem, igaz 4000 Ft fölött volt, 50 faktoros, Bioderma napvédőt, és még mindig azt használjuk, soha nem lett még piros sem ahol bekentem.

De ha nem akarsz másikat venni, akkor egy fürdő felsőt kéne venned, bár az elég kellemetlen érzés, mert ha vizes, akkor hideg és fázhat benne a baba.

2012. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk fiunk van. Mi úszópelust adtunk rá, plusz arra egy fürdőgatyeszt. Sose égett le. Talán a lányodnak érzékenyebb a bőre.

Van már valamilyen fürdőruhája, fürdőbugyija? Ha hajlamos letolni, akkor én fürdőruhát adnék rá. A leégés ellen pedig egy cuki pamutos pólót. Szerintem se lehet valami kényelmes egy fürdőfelső. Mi az egyáltalán? Olyan, mint a szörfösöknek? Árulnak ilyen pici méretben is? Szerintem fölösleges lenne belefektetni.

Cipőnek mi is a brendonosat használtuk (csak pasisban :-) ), nagyon bevált. De kicsit nehezen szárad. Szerintem egy habklumpa is megfelelő a célnak, csak tényleg fontos, h jól passzoljon a lábára, mert a balcsiban simán elhagyhatja.

2012. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van UV szűrős ruha fürdőzéshez esetleg...
2012. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 15. 10:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!