Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Similac tápszer mellé mit...

Similac tápszer mellé mit adhatok még ételt?

Figyelt kérdés
6 hónapos a fiam és nem akarja az anyatejet pedig van bőven.Ezért a dokinönk felírta ezt a tápszert.Mit adhatok mellé még neki?Mert eddig üveges bébikaját kapott és tudom egy nap 4szer kaphat tápszert így akkor bébikaját nem is adhatok neki.Csak gyümölcsöt?Várom válaszotokat.Köszönöm!
2009. júl. 5. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugotan adjál neki napi egyszer fözeléket!Sinlak különben sen használható kizárólagos táplálásra.
2009. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

mi már 4 hós korától adunk neki Similaccot nagyon jó és tápláló!

gömbölyödünk is tőle és nagyon jó ize van!

kedves másik válaszoló te a Sinlacról beszélsz várj az más nem táp!üdv egy 11 hós baba anyucija

2009. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sinlac nem tejes így nem pontos hogy tápszer. 1x adnám a sinlacot pépnek de lehet bele keverni gyümit. V. süriteni vele.Este adható hogy jót aludjon a baba.
2009. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja similak azt nem tudom hogy mi bocsi. válaszolo vagyok
2009. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!