Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan döntenél? Melyiket...

Hogyan döntenél? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Kinéztünk két babakocsit, hasonló stílus, megegyező ár.


És egyszerűen nem tudom a kettő között dönteni, mindkettő mellett szólnak érvek ellenérvek.


Az egyik fújtathatós kerekű,viszont nincs belőle annyi színválaszték.

A másik tömör kerék, viszont Kunert márka. És az első babaával a kocsink egy kunert vip volt,amikor nagyon megjártuk.



[link]


[link]


2012. jún. 18. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer befaragtál,akkor miért akarsz még egyszer?
2012. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám. Személy szerint azért tetszik jobban, mert nagyobbnak tűnik a hely a kar és lent a kerekek közötti rúd között. Elég magas vagyok, és egyszerűen utálom, mikor minden 2. lépésemnél belerúgok...:S Egyébként hasonlóak, és, ha legutóbb nem voltál megelégedve a kunerttel...
2012. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másodikat választanám.
2012. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Mindenképp ilyen ócska vackot akarsz venni?!

Más nem érdekel?

2012. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ennyi pénzért használtat kapnék,ami márkás, de azt már ki tudja mióta használjka, kiadok érte egy csomót és bedöglik nálam, se garancia semmi.

Ksikerekűt nem akarok,mert télen mit kezdek vele!!

2012. jún. 18. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, egyiket sem választanám, főleg ha már be is fürödtem az egyikkel.

Nekem ezek nem igazán jönnek be. Mi anno Kunertet kaptunk kölcsön, de csak párszor használtuk és nagyon nem vált be. Így vettünk tök más márkát, tök más félét.

A Tomast nem ismerem, de tök ugyanolyannak tűnik az anyagát és teherbírását tekintve...

2012. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én a helyedben ezt venném,nekünk is ez van és szuper,nagyon bevált,és nem is drága!

2012. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahol baby sitterkedem ott is az van, amit az utolsó hozzászóló linkelt be, és én is nagyon szeretem!!
2012. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak ez a két verzió van, akkor ne azt válaszd, amiben csalódtál! Bár nekem semmiképpen nem kellene felfújható kerekű! Nekünk ilyen van, és nagyon szeretjük: [link]
2012. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!