Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányomnak jöhet...

5 hónapos kislányomnak jöhet már a foga?

Figyelt kérdés
egyik pillanatban láttam meg éreztem is hogy egy picit kibujt a picifoga a kislányomnak!!de most meg nincs ott neki semmi!! még a védőnőm is azt mondta hogy jön neki mivel nagyon rágta az ujját csak azon a ponton ahol lehetett neki látni a fogát!!járt már így valaki??
2008. ápr. 28. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,jöhez már.Fogászattal foglalkozom..így tanultam,bár nem a csecsemők a szakterületem.De jöhet,de ez hetekig-hónapokig eltarthat még.HA jön a foga,bekeményedik az ínnye,és el is fehéredhet mielőtt áttöri az ínyhúst.Adj neki rágókákat,ami nem veszélyes,ronygyit,stb amivel segítheti a minnél hamarabb kijöhet neki.De azért csak úgy engedd ,hogy más ujját rágja,hogy jó alaposan megmossa a kezét,mert hát ki tudja..meg mi van a körme alatt is..szval,vigyázz ezzel..
2008. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.A lányom 4 hónapos volt mikor kibújt az alsó 2 foga, úgy hogy csak akkor vettem észre mikor megharapta a cicim.
2008. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiaim 5 hónaposak voltak mikor kibúj az első foguk.
2008. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!