Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben hogyan...

Ebben a melegben hogyan lehetne egy kicsit hűteni a lányomat, hogy ne fázzon meg de egy kicsit kellemesebben is érezhesse magát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Pancsolás akár kis medencében is. Ha picike akkor is egy kicsit le lehet törölgetni nedves ruhával.
2012. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi tavaly a nagy melegben az akkor 3-4 hónapos babámat úgy hűtöttük, ahogy magunkat: ment a ventilátor a szobában, nyilván teljesen más irányba, mint ahogy a baba feküdt, de akkor is hűtötte a levegőt. Azután, amikor akkora lett, már pancsoltattuk kismedencében, én is törölgettem vizes ruhával, többször hagytam kibontva a pelenkából, amikor mellette voltam, hogy onnan is tudjon szellőzni. Nem írtad, mekkora a babád.
2012. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Épp most voltunk oltáson a 3 hós Kisfiammal. Azt mondta a védőnő, hogy napközben is nyugodtan megfürdethetem ebben a melegben. Légkondink nincs. Családi házban lakunk, redőnyök hőszeigetelősek, azok mindenhol le vannak húzva félig. Így valamennyire ki lehet bírni.
2012. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!