Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lázas ma egész nap a babám?

Miért lázas ma egész nap a babám?

Figyelt kérdés
Adtam neki kúppot lejebb megy de aztán megént folytatódik. Nem köhög nem taknyol. Nem is volt nyűgös ,gondolom fájni se fájt neki semmi. Egész nap elvolt beszélt ,játszott stb. 8 hós lesz foga még nincs és nem is látni az inyén semmit. Akkor mitől lehet ,ti mire gyanakodnátok?
2009. júl. 5. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

az én 15 hos fiam is lázas volt, de szerintem tegnap is már délután, csak nem mértem neki...

semmi baja, csak tuzforro volt még a lehellete is. A szirup nem hatott, késobb adtam még kupot is, így kb. 2 ora mulva lement a láza, és ujra jokedvu és virgonc volt...Nem is értem, de én a fogára gyanakszom. Van már neki ugyan 8, de így még nem voltunk.

2009. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindenképp lássa orvos, de gyakori, van három napos láz, ami csak csecsemőket érintő vírus, a fiamnak is vlt többzsör, a fog max 38 fokig emeli a hőt, ha afelett van, akkor inkább vírus. nem kell megijedni, csak csillapítsd a lázat, lehet, hogy később lesznek tünetei, vagy kiütései, az segít beazonosítani, hogy mi lehet, de igazából nincs rá gyógyszer, mert mire hat elmúlik magától!
2009. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. júl. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!