Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent cumisüvegnek az oldalán...

Avent cumisüvegnek az oldalán folyik ki a tea amikor épp iszik a babám. Járt így valaki még, hogy folyott? Nagyon rá kell szorítani a tetejét akkor nem folyik.

Figyelt kérdés
Esetleg valami más cumi,ami tutira jó?Most vettem egy új Aventes cumisüveget,de abból is folyik...
2009. júl. 6. 03:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Aventoshoz és MAM-os cumit használok. De ha nem figyelek, abból is kifolyik, mármint ha rosszul teszem fel! Volt, hogy fürdés után a babám nyakában találtuk a fél vacsoráját!
2009. júl. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy magát a cumit jól illeszd be a fehér keretébe. Aztán finoman tekerd rá az üvegre. Ne húzd túl, mert akkor is csöpög. Ha ráteszed a kupakot, és rázod-forgatod, nem jöhet ki semmi belőle.
2009. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokszor volt már ez a kérdés.

De leirom amit akkor irtak,mert nekem bevált:

ráteszed a fehér részt az üvegre,és picit visszafelé tekered h bekattanjon a menetbe párszor,aztán igy csavarod rá.ekkor nekem ált. nem folyik.Én csapnál mindig egyszer kipróbálom h nem folyik-e,nehogy a babámat áztassam el.

2009. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig egy picit bevizezem a csap alatt, mielőtt rátekerem.
2009. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Pedig jól rá szoktam csavarni,úgyis,hogy ráteszem,kicsit vissza forgatom,majd rendesen rácsavarom.Arra gondoltam,hogy esetleg nem-e azért folyik ki,mert sterilizálás közben eldeformálódik egy picit?De biztos nem,mert direkt úgy csinálták,hogy ez ne forduljon elő,így van?Csapnál szoktam én megnézni miután rácsavartam a tetejét.Akkor nem folyik,hanem akkor amikor éppen iszik a babám belőle,és rá folyik egy picit,de azt rögtön észre veszem.

Köszi mégegyszer!

2009. júl. 6. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!