Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a Milumil 2-es receptre...

Mennyi a Milumil 2-es receptre? És hogy lehet-e közgyógyra kérni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél éves kor után csak a HA tápszert írják fel receptre, de még úgy is drágább, mint a sima recept nélkül.
2009. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy felírják a 2est is.Vagy lehet hogy HAra gondolt? Azért recept nélkül 2000felett van a 600gramm,az rengeteg és az én lányom még nem eszik mást,mert koraszülött most kezdtem csak szoktatni a tejpéphez :(
2009. júl. 6. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
sajnos tényleg nem írják fel csak a HA-st, az meg receptre 2000körül van. Recept nélkül 3000körül van az összes 2-es tápszer. Próbáld meg a rossmanos (babydream) vagy a dm-es (babylove) tápszert! Ezek 800grammosak és kb 1000.-forint. Az én fiam szereti.
2009. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én múlt hónapban kifogtam akciósan volt 1200ft a Milupa Milumil 2-es tápszer a Tescoban. Nekem mondta a doktornő, hogy már sajnos nem tudja felírni, csak a HA-t. Első voltam.
2009. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát valószínű az lesz,hogy körülnézünk sajátmárkáséknál,mert ez így rengeteg és a kiszerelés is kisebb.
2009. júl. 6. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!