Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok, hogy milyen volt a...

Leírnátok, hogy milyen volt a babátok 1 éves szülinapja?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne...Hol voltatok,a baba hogy viselte?,Mit kapott ajándékba?stb...
2012. jún. 21. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki ugyanolyan volt mint bármelyik másik nap, sokat nevettünk, játszottunk, jókat ettünk. Kint voltunk a kertben egész nap, bográcsoztunk. Jöttek rokonok és egy nagyon jó barátnőm a családjával - két kisgyerekkel. Kapott homokozót, hintát és egy kis játszósátrat. Ezen kívül még pár apróságot, a kedvence ezek közül három oroszlán - papa, mama, bébi oroszlán - fából. Nagyon jól viselte, imádja a nyüzsgést.
2012. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itthon voltunk, apukámék jöttek hozzánk. Csináltam neki egy epres túrótortát, azt az egészet elé tettük és belenyúlt kézzel, ahogy kell. :)

Ajándékba egy fotóalbumot kapott, amit teleraktam az állataink és a családunk fényképeivel, na azt azóta rongyosra olvasta. Már két éves is elmúlt, de még most is gyakran előveszi.


Szerintem egy éves babának még korai "bulit" csapni, hiszen nem fogja fel, még két évesen sem, hogy mi ez a felhajtás. 3-4 évesen már igen.

2012. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk novemberi a kisasszony így nem tudtuk a kertben tartani. Hozzánk is jöttek nagyszülők,nagynénik,nagybácsik unokatesók meg barátok. Voltak kint sütik meg mindenféle rágcsa. Aztán vacsora és utána torta. Kapott rengeteg játékot. Nagyon élvezte,hogy mindenki vele foglalkozott és körül rajongták.
2012. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel januári baba, ezért mi is a lakásban tartottuk a szülinapot. Akkor látott és evett először tortát, persze direkt olyannal készültem, amit már ő is ehetett: őszibarackos túrótorta. Lufikkal feldíszítettük a szobáját, kapott pár játékot. Nagyszülők is eljöttek.

Minden nagyn érdekes volt a számára.

2012. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 8-an voltunk a szülinapi bulin. Mi hárman, a keresztszülők és a nagyszülők. Novemberi a gyerek, úgyhogy "benti parti" volt.

Vettem gyerekmintás asztalterítőt, eldobhatós mesefigurás tányérokat. Fasírtgolyókat, töltött tojást és salátákat készítettem. Készítettem tortát, amilyet a gyerek is ehetett, a mamákat pedig megkértem, hogy süssenek 1-1 tálca süteményt. Sósat készítettem még.

A sógornőm csinált egy kis ehető kutyaházat marcipánkutyussal.

Könyveket kapott és egy WADER dömpert ajándékba. Ebédet csináltam. Miután a gyerek kialudta magát, estig nyúzta a nagyszülőket és keresztszülőket, tologatni kellett a dömperben egyfolytában, és felfedezte, hogy lépcsőzést. Emeletesben lakunk, de akkoriban kezdett el lépegetni.

Jól éreztük magunkat, a kicsi boldog volt, hogy mindenki ott tolongott körülötte, akit szeret, szólongatta mindig, aki nem volt ott.

2012. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

9-en voltunk, lakásban, bent a nappaliban. Tortát rendeltem, Villám McQeen autó forma, rendszáma a "gyerek neve 1"

Kaját előző nap megcsináltam: töltött sült csirkecomb rizzsel és tzatzikivel, francia saláta fasirttal. Mielőtt jöttek a vendégek a sült húst + rizset megmelegítettem.


Ebéd után míg ő aludt, feldiszítettük a szobát lufikkal és egy "Boldog születésnapot!" felirattal és megterítettünk.

Amikor felébredt, megmutattam neki a szobát és csak nézett köbe-körbe, nagyon tetszett neki.

4h-kor kezdtük a bulit, nagyon örült mindenkinek, szereti a társaságot, meg amúgy is csak a család volt.


Ajándékait folyamatosan kapta a hónap folyamán, ne legyen egyszerre sok. Aznap egy nagy dömpert kapott. Nagyon bejött neki, azóta is minden nap tologatja :D

2012. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!