Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jatszak es mivel lehet...

Mit jatszak es mivel lehet jatszani a 9 hos kislanyommal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 15:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Es milyen jatekot zenelot lehet neki venni ami vegre lefoglalja es ugyesedik tole?
2009. júl. 7. 15:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak aranyos játszó-szőnyegek, pihenő székek. Sztem ezekkel vannak el a legtöbbet. Én sokat tettem a földre, köré a plüsseit, és hagytam hogy kússzon-másszon, forogjon. Persze sokszor kiborította, hogy csak hátrafelé haladt. Olyankor segítettem neki. Egyébként saját szórakozásomra mondókákat tanultam, és tornáztam vele.
2009. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

9 hós szerintem már idős a játszószőnyeghez. Az enyémet onnantól, hogy elkezdett mászni nem kötötte le. Énekelj neki, vagy mondj mondókát, az jó. Vegyél képeskönyvet a háziállatokkal, hamar fel fogja ismerni, kutyát, cicát, pipit. Mi vettünk még neki olyan plüsskockát, amin színes állatok vannak, azt is szereti nézegetni. De a legjobban a könyvek érdeklik.

Zenélő kütyük nem kötik le? Az enyém már riszálja rá.

2009. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél literes Pet-flakon, üres tusfürdős flakon, Babafésű, a popsitörlő doboza. A lányom 3 db Kemény fedelű könyvet szétrágott, a mai napig mindent a szájába vesz és megrág. Cumija sosem volt. Még most is szopizik, 16 hónapos.
2009. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat igen a jatszo szonyeg nem erdekli sott sosem erdekelte itt van hogy itt legyen,miota maszik all,es ul 1 honapja semmi nem erdekli csak a menes.Konyvet honnan vegyek rendes papirbol van,normalis kepes konyv?de mit csinaljak ha szet akarja tepni,ragni?mert o minden papirr najlonnal ezt csinalja.
2009. júl. 11. 23:09
 6/8 A kérdező kommentje:
nilyen zenelo kutyket lehet mar neki venni? tudsz mutatni valamilyet?
2009. júl. 11. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

[link]

Itt kaphatsz egy pár ötletet. Be lehet állítani az életkort is.

Az enyém a ajtótokra szerelhető hintát nagyon szereti, elvan benne 45 percet is.

2009. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszike szepen nagyon jo ez az oldal itt aztan lehet vallogatni.koszike szepen es minden jot !!!
2009. júl. 12. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!