Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 4 hónapos, próbáltam...

Babám 4 hónapos, próbáltam neki almát, tejpépet, almaitalt semmi nem kell neki. A bébiételt még megpróbálom de ha az se kell akkor hagyjam még az egészet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hat honapos korig jobb, ha nem adsz neki semmi mast, csak anyatejet/tapszert. A tejpeppel meg jobb egy eves korig varni.
2009. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor minek van ráírva hogy 4 hónapos kortól? Biztos nem viccből.
2009. júl. 7. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Várj 1-2 hetet, hátha akkor nagyobb kedve lesz hozzá.
2009. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amire rá van írva, azt nyugodtan adhatod!

van több bébiétel, ami adható 4 hónapos kortól, és sokféle tejpép.

szerintem ne hagyd az egészet, még próbálkozz másfajta gyümölcsös bébiételekkel.

ha végképp semmi, akkor hagyd kicsit ülepedni :)

a tejpéppel nem kell várni 1 éves korig, nem értem, miért írta ezt a másik válaszoló...

2009. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Miért akarod már etetni?Tápszeres,mert ha nem,akkor ráérsz vele 6 hós koráig.
2009. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4 hós a lányom, szopizik még, tápot is kap, s elkezdtük a hozzátáplálást.

Az almát nekem sem ette meg,

ezért jó édes puha őszibarackot krumplireszelőn lereszeltem, s úgy megette.

Az elején kis béna volt, több volt rajta mint benne.

Sárgabarackos mildibé tejpépet vettem neki, s hippes őszibarack banánt, egyik nap ezt másik nap azt kapja, eleinte 40 mili vízzel s 1 evőkanál tejpépből készítettem, annak a felét ha megette, s 3 hét alatt elértünk oda, hogy megeszik délelőtt 2 barackot, délután egy teljes adag tejpépet,

s kompótot főzök neki 2 dl víz abba 1 almát bele kockázok, s 8 szem meggyet 1 teáskanál cukort, megfőzöm, leszűröm, egy nap alatt megissza,

az almát meggyet pedig leturmixolom s úgy megeszi a kompótból. Van hogy a tejpépbe is beleteszek 8 szem meggy kinyomott levét.

Nekem csak az ölemben hajlandó szépen enni. Hordozóban pihenőszékben nem marad meg.

2009. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!