Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy picit sem lehet felhúzni...

Egy picit sem lehet felhúzni 6hónapos kisfiam kukiján a bört, agódom?

Figyelt kérdés
letapadva nincs, de a nyílás nagyon szük, azért próbálkozzak minden este? vagy hagyjam?
2012. jún. 27. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Orvos!
2012. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvos még nem fog hozzá nyúlni.Minden eggyes pelusozásnál húzogatsd!!!Ne hagyd abba mert késöbb műteni fogják.
2012. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azért megmutatnám a gyerekdokinak. Pisilni rendesen tud a kisfiad?
2012. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, a doki azt mondta, egy éves koráig még alakulhat, ne is huzogassam, de nem bízom a dokiban...
2012. jún. 27. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj, mért kéne már orvoshoz menni?

Az én fiamnak 13 hónaposan kezdett engedni a fityma, azt mondta a doki teljesen normális, 3 éves korig kell teljesen hárajönnie.

2012. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem vinném orvoshoz. 16 hónapos volt a fiam,mikor először feljött neki a bőr. Előtte pár hónapja minden fürdésnél mozgattam neki, majd minden alkalommal kicsit jobban feljött. Pedig neki aztán igazán szűk volt a fitymája.
2012. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de jó, köszi szépen a válaszokat
2012. jún. 27. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hós kora óta húzogatom neki óvatosan minden fürdésnél, mert akkor annyira beszűkült, hogy kb egy fogpiszkáló hegye fért volna bele a lyukba. Most már szépen kezd feljönni, remélem soha nem is lesz szüksége beavatkozásra, ezért minden este hátra húzom neki.
2012. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!