Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Vector Air, vagy...

Espiro Vector Air, vagy Pierre Cardin Ps 682? Melyik babakocsit választanád? Melyikben van magasabban a baba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekünk Pierre Cardinunk van.Még csak a mózes részt használom, mert 3hónapos a lányom.Elég magasan kocsi viszont ha nagy babád lesz, akkor nem előnyös, mert keskeny.Mondjuk én pont ezért szeretem, mert kis helyeken elfér és aránylag könnyű.Az én lányom pl.57cm-el született(ami nem kicsi) és még mindig bőségesen elfér benne.Viszont ha buckás, rossz út van nálatok, akkor nem ajánlom, mert az első kereke pici és elakadna a rossz minőségű Úton.Nekem ez se gond, mert városban járdákon tolom.

Az espiro-ról nem tudok véleményt.Viszont, ahogy megnéztem a videóját semmiben nem látok különbséget a kettő közt, csak az ára húzósabb.

Szerintem mindenképp nézd meg élőben a kocsikat, mert úgy tudod eldönteni melyik jobb neked.Jó választást!:)

2012. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az espiro gyönyörű :)) Talán jobb a fújós kereke miatt rázós terepre, a pierre c 682 kicsit "keményebb" kopogósabb. Mózese mindkettőnek hasonló méretű nem a legnagyobb de nem is a legkisebb mózesek a piacon. Átlagos babák azért bele szoktak férni. Nekem 56 cm mel és 4 kilóval született a fiam, 6 hónapos koráig simán jó volt a mózes még beöltözve is (télen volt 4-5 hós).
2012. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát pierre cardint semmiféle képen nem ajánlom!!Nagyon pici nehezen tolható,irányítható!!Főleg a sport része nagyon rossz 10 hónapos alig fér el benne és nincs nagy súlya 8 kilós a baba!!nem lehet vízszintesre dönteni ha alszik a baba szinte lóg a feje!!Nagyon utálom csak azt ne vegyél!!
2012. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem Pierre Cardin van. 3.baba és meg vagyok vele elégedve. A mózese kényelmes, a bébi hordozó is jó. Nekem a 2011 -es modell van és a sportrész vízszintesig dönthető. Én könnyen irányítom és könnyű maga a kocsi is. A mózes , a babahordozó viszonylag magasan van a sportrész szerintem átlagos. Piszok kicsire lehet összecsukni. A vázat és a mózest is laposra. Mi sokat kocsikázunk is és ez a helytakarékosság miatt fontos is volt nekünk. Nem bántam meg ,ha kéne ezt választanám újra. Még tetszik,hogy nem túl nagy és nekem elég sportos a fazonja. Talán csak a macskakövön nem szeretem tolni mert a kisebb kerekek tömörek ,nem pedig felfújhatóak,de nem nagyon van ilyen szakasz a környékünkön. Árban is szerintem nincs elszállva.
2012. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsi kicsit off leszek 4-es ezt írtad hogy a kicsi kerek tömörek, miért a hátsók azok nem? Azok fújósak?Köszi ha még erre jársz és válaszolsz.
2012. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Válaszolok a 4. helyett :) Igen a hátsó kereket nagyok és fújósak. Nekünk is PC van, 1 éve használjuk. Szeretjük nagyon. Télen használtuk a mózest, de simán belefért a kislányom felöltöztetve is. És nagyon könnyű irányítani. Az egyik legnagyobb előnye, nem is értem miért írta valaki, hogy nem lehet irányítani. Na és nagyon jó, hogy van lábzsák a hordozóhoz is
2012. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Tényleg jó az irányíthatóság.Egy kézzel szinte egy helyben tudom fordítani.És ami tetszik még a sportrésznek jó nagy a kupolája. Szinte a napernyő nem is kell. Ha van lehetőséged egy bababoltban próbálj ki egy pár fajtát,de nekünk bejött a PC. a 2010-es modell aminek a sportrésze nem dönthető vízszintesig...Ezt már 2011-re kiküszöbölték.
2012. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi már hogy ennyit kérdezek de az nem a 692 aminek fújós a kereke?
2012. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A 682 nagy kerekei fújósak a kicsik nem. 4. voltam
2012. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de érdekes, csak azért kérdezem mert én üldöztem ezt a 682es pc-t de mindnek tömör gumi volt a kereke amit találtam...
2012. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!