Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a foga vagy a...

Bogyo110 kérdése:

Szerintetek a foga vagy a füle fájhat?

Figyelt kérdés
Kislányom 16 hónapos össz 4,5 fogunk van ,pár napja elkezte az arcát dörzsölni a válába a mai nap ok nélkül szabájossan üvölt néha néha és a fülét is mutogatja ha kérdezem hol fáj .Megnyomkodtam neki a füle környékét ugy nem is reagál rá ,de a foginyét nem érzem duzattnak!
2012. jún. 29. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tud aludni mint két oldalán akkor nem a füle, lehet hogy valamelyik foga lesz bűnös csak még belülről mocoroghat neki. Nálunk az össz.foga kijött 11 hóra. Sorra jöttek és volt köztük olyan is amikor meg sem volt duzzadva az innyecskéje, egyszer csak kibújt.
2012. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is egyszerre jön most 2 foga és a fülét dörzsölgeti. Nem tudom miért. De már olvastam róla, hogy a fogzásnál ez is egy "tünet" lehet.
2012. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!