Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cukkinit le lehet fagyasztani?

A cukkinit le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy megpucolom, feldarabolom és mikor a babámnak főzök valamit csak kiveszek pár darabot és beledobom a forró vízbe és úgy csinálom meg. Tehát nem kiengedem. Jó így?
2009. júl. 9. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy megfőzöm, és utána fagyasztom, akár egy teljes adagot, hozzáadva a husit, meg pl. rizst, de csináltam már úgy is, hogy jégkockatartóba tettem, és amikor kellett egy-két kockát vettem ki (a húst is így szoktam.

De szerintem úgy is lefagyaszthatod, hogy nincs még megfőve.

2009. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, de mi az, hogy nem kiengeded?

Az baj?

Miért ne engedhetnéd ki?


Mi magunknak is feldarabolva szoktam eltenni a fagyasztóba a cukkinit, most a manónak is úgy fogom, csak kicsit kisebb darabokra vágom.

2009. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint hogy fagyott állapotában teszem bele a forrásban lévő vízbe. Így abban enged fel.
2009. júl. 9. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!