Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babám bőre elkezdett...

1 hetes babám bőre elkezdett nagyon hámlani, ez normális? Mit csináljak vele? Kentem bébi krémmel de nem javul

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 09:27
 1/9 Gyönyörűséges ***** válasza:

Szia, semmi baj, hogy hámlik, nekem a gyógyszertári napraforgó olaj tette rendbe, vény nélkül kapható, minden pelus cserénél áttöröltem az egész testét, arcocskáját.

Ez az olaj nagyon jó a hajlatokra is, és a füle mögött is mindig törölgesd át vele.

A drága kozmetikumok nem jók, tele vannak parfümmel meg minden nyavajával, gyógyszertárit vagy Babe terméket javaslok! Szép napot

2012. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

teljesen normális a hámlás, az enyémnek is hámlott 1 hetesen a bőre, vettem Babylove testápolókrémet száraz bőrre 800Ft

és másnapra már rendbe is tette.

2012. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Láttad volna az én apróságomat! :) A feje búbjától a talpáig hámlott. :O Én Jonson's olajat használtam (használok, még most is), nekünk bevált. :)
2012. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk elég volt a hydrophiles fürdető is.
2012. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 3 hetesek vagyunk és mi is hámlunk,mi a Johnson's baby olajat használjuk. Én fürdés előtt szoktam bekenni pár perccel és úgy fürdünk. Nekünk bevált így! Próbáld meg,hátha neked is jó lesz! :)
2012. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk hintőport ajánlott rá az orvosunk nem olajat.
2012. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hintőpor az szárít! Szerintem úgy még jobban hámlik. Azért kell a köldökére is az újszülöttnek hintőpor hogy gyorsabban száradjon.
2012. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha hámlik, minden újszülöttnél ez van. Én nem kentem rá semmit és egy-két nap után el is múlt. Ha nem látványosan száraz a bőre, akkor ne kend semmivel.
2012. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kislányomnak is hámlott ennyi idősen. Mi is babaolajjal kentük fürdés előtt és teljesen rendbe tette. Krémek stb... nem segítettek, csak a babaolaj.
2012. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!