Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bababarát testre...

Milyen bababarát testre fújható rovarriasztót tudtok ajánlani ami hatásos, megfizethető, és nem túl büdös, és nem mérgező?

Figyelt kérdés
az se lenne hátrány ha ruhára is lehetne fújni..

2012. júl. 3. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Off!-ot használunk, bőrre is fújható, kicsi kortól lehet és az illata is kellemes. A lényeg, hogy a szúnyogok nem szeretik :) Árat nem tudok írni viszont, de nem olyan borzalmas.
2012. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a Bio Glaktiv-ot használjuk, 3 hónapos kortól használható, 4 hónapos a babám, én csak a ruhájára fújom. Kicsit büdös csak, citromszagú, de lehetne rosszabb is :) DM-ben lehet kapni, 1500ft körül van (nem olcsó...), de ez volt az egyetlen, amit ilyen pici kortól lehet használni.
2012. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem ismerek konkrétan ilyen terméket,de el tudom képzelni,hogy létezik bio változatban valami.Érdemes megkérdezni gyógynövényboltokban.Ötletnek tudnám ajánlani babakocsira vagy kiságyra,utazóágyra - már nem használt- függönydarabot szunyogháló gyanánt.Nekünk ez bevált a kertben,v strandon a babkocsira terítve.
2012. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bio Galaktívot használjuk mi is,DM-ben lehet kapni,én tavaly 1000 ft körül vettem.
2012. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 4. 16:33
 6/6 K.Andi83 ***** válasza:

Én saját készítésűt ajánlok neked,tuti beválik,és babára is fújhatod! Hozzávalók: 15 szem szegfűszeg,1 citrom reszelt héja,1.5 kiskanál őrölt fahéj,kb.1 evőkanál vaniliaaroma.

Ezeket egy befőttes üvegbe teszed,felöntöd kb.2 dl vízzel,és jól összerázod. Néhány óráig hagyd állni,és néhányszor rázd alaposan össze. Majd egy pici lyukú szűrőn szűrd át,és öntsd egy szórófejes üvegcsébe. Fújhatod testre,és ruhára egyaránt. Nagyon jó az illata,és garantáltan nem irritálja a bőrt. Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!