Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS a 8 hónapos babám evett...

SOS a 8 hónapos babám evett egy kicsit a popsikenőcséből, valami unguentum.! Ezt írják ki az újszülötteknek, mi ennél maradtunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmit, gondolom nem fél tubust nyomta ki:) itasd meg,a mivel szoktad, és figyelgesd. De nem hinném, h baj lenne. (pl. az enyém is 8 hónapos és belenyalt a naptejbe...elvettem tőle, aztán ennyi)

2012. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt legalább láttad. Tudod miket megeszik még, amit nem látsz?

Apró kosz innen-onnan, ilyen-olyan maradványok a földről (mert 100%-os tisztaságot nem tudsz és nem is kell csinálni).

Szerintem nagy baja nem lehet, ha nem ette meg az egészet. Egy kicsit belekóstolt gondolom.

Ha baj lenne, akkor kihányná, vagy meghajtaná őt.

2012. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a popsikenőcs csupa természetes anyag. Sokat nem eszik belőle mert nem jó ízű, de akkor sem lenne komoly baja, ha kanállal megenné. Legfeljebb lágyabb lenne a széklete. Ez is egy előnye a sima popsi kenőcsnek.
2012. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D :D nyugi már :D ma az egy évesem úgy szívta a bepathent mint a sűritett tejet a tubusból :D Mikor megláttam a hülye fintort a pofiján szét röhögtem magam :D Meg utána ő is röhögött rajtam :D Ez nem patkány méreg nyugi :D
2012. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha megnyugodtál , akkor azt mondom hogy legalább nem kell krémezni ,bevitte belsőleg :)

Biztos nem lesz semmi baja.

"A készítmény hatóanyaga(i): A készítmény hatóanyagot nem tartalmaz."

De hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg van e teendő,ezért vannak.

2012. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és annyi baromság rá van írva a tájékoztatóra , egy kisgyerekeknek és babáknak készült készítménynél , miért nem lehet kötelezően odaíratni mi van ha a szájba kerül??
2012. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam megette a kis Sudocrem felét, amit mintaként adtak! Pelenkázás közben játszott vele, nem hittem volna, hogy ki tudja nyitni, de igen... Semmi baja sem lett, csak a férjem poénkodott, hogy valami olcsóbb popsikrémre kell rászoktatni inkább...:D
2012. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 hós kora körül folyton betondarabokat kellett kitépni a fiam kezéből, mert (lakásfelújítás) ha csak egy pillanatra nem néztünk oda, már tömte is magába!! Nagyon bepánikoltam, de az sem ártott neki! Anno a lányom nem volt ilyen kíváncsi, úgyhogy nekem ez új, hogy a fiam mindent megkóstol, és minden percben figyelni kell! Pedig adok neki enni rendesen...:)
2012. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!