Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kisbabának is a pléd a...

Más kisbabának is a pléd a fejére csúszik? Van ötletetek hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés
Nagyon szereti 8 hós babám a pédikét arcához fogja ugy alszik el , de mindig figyelnem kell mert veszélyesnek érzem .Félek hogy nagyon rácsavarodik.Probáltam mással altatni az elejétöl fogva de ez a kiválasztot pédi.
2009. júl. 11. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kislányom is a pléd alá mászik,kb 1 hete az anyukáméknál voltunk, és a babakocsiban aludt..kimentem a mosdóra, felkelt és senki nem hallotta hog sír mert alámászott!Amikor észrevettem, már szinte alig kapott levegőt,azóta én már csak hálózsákban merem altatni!
2009. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd el tőle ha veszélyesnek érzed, amit csinál, cseréld ki egy sima textilpelusra.
2009. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hálózsák! Ezt nem dobja le magáról, nem fázik meg és nem is húzza a fejére. Sztem állati jó találmány :)
2009. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg úgynevezett morzsolgató kendőt a kezébe adni, az én babám szereti fogni, és nem olyan nagy darab, hogy megfulladjon tőle!
2009. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hálozsákban alszik , a plédet arcához fogja ugy alszik el. Probálgatom ki cserélni kendöcskére v. kabalára, De nem mindig fogadja el ha nagyon sír akkor gyors adom neki a plédit és megnyugszik. Szegény ragaszkodik a plédihez. De babakocsiba nem azt adóm óda :). Éjszaka , este kívánja nagyon a plédikét :( Hát probálom hogy ne hogy függö legyen.
2009. júl. 13. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg azt a plédet kisebbre vágni, és rávarrni mondjuk egy plüss macifejre. És akkor ha az arcára teszi is, lecsúszik róla, illetve nem tud tőle megfulladni.
2009. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de jó!! én is gondoltam már a pléd kicsinyitésére!!! Legalább több lesz belöle!!!Megyek is a varónöhöz!!!!
2009. júl. 14. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülök, h tetszett az ötlet! :)) Csak vigyázz, azért túl kicsire ne vágd, mert "átlát" rajta a gyerek!!! :)))
2009. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen jó méretett választok mert ölelgeti is ,már megnézte a varronö . Ez egy dúplapléd ill.bélelt :(
2009. júl. 15. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök neki! :) Nagyon cuki lehet, ahogy ölelgeti. Az enyém most épp egy pelenkát ölelget álmában, és lesem, mikor tudom tőle elvenni (hogy ne ébredjen fel). Annyira édes, de én is félek, hogy a fejére húzza. :)

Jó éjt Nektek!

2009. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!