Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 2 éves 4 hónapos lányom...

Ha a 2 éves 4 hónapos lányom szobatiszta már régóta akkor is kötelező az úszópelenka fürdőbe? Nem akarok venni egy egész csomaggal egy alkalom miatt.

Figyelt kérdés

mert úgyse jutunk el többet idén a strandra sajna erre az egy alkalomra meg nem akarok költeni 1300 forintot egy pelusra.

rendes fürdőruhát adnék rá.

lehet??


lehet egyáltalán kapni darabra úszópelenkát?

DM? ROSSMANN??



2012. júl. 10. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teljesen szobatiszta régóta akkor miért is akarnál rá adni úszópelenkát? Rendes fürdőruhát adj rá.
2012. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a lényeget nem írtam :

mivel egyes helyeken 3 éves kor alatt kötelező az úszópelus


de szerintem szó nélkül fürdőruhát adok rá hátha nem szólnak meg-

2012. júl. 10. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam pont ennyi idős van itthon ilyen pelenkánk ha gondolod adok belőle pár darabot és nem kell megvenned! Mi se nagyon használjuk!
2012. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha te teljes természetességgel megjelensz a fürdőrucis, szobatiszta lánykáddal a strandon, szerintem a kutya nem fogja kérdezni, hogy a kislány 2 és fél, vagy 3 éves-e? Ha mégis valaki szót emel, akkor mondd meg, hogy a gyermek bizony régóta szobatiszta, hála Istennek, és nincs szüksége pelenkára, sőt hatalmas ordítást, és cirkuszt levágna a kisasszony, ha rá akarnál adni egyet!:D:D Szerintem ezt senki sem akarná ott végig assztisztálni, és békén hagynak! :D:D
2012. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
asszisztálni, bocs! :)
2012. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

vagy elzavarnak a strandról minket :)

körülnézek pelenkaboltba hátha kapok darabra..

2012. júl. 11. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!