Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék valami keresetkiegés...

Szeretnék valami keresetkiegészítést, gyes mellet, ti miket tudnátok ajánlani? Vagy aki tapasztalatból írna, ő hol keresett rá ilyen munkaadókra?

Figyelt kérdés
Előre is köszi válaszotok.1,5 évesek a kincseim:)
2012. júl. 11. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rokon ismerős aki felvenne pár órában akkor sztem majdnem hogy lehetetlen .

több éve keresek olyat ami nem kilincselős piacozós, nem tefizetsz hogy talán felvegyenek pl. a penny szakképzése ahol telefonban mondták hogy fizess 12.000,- hogy elvégezd a tanfolyamot és a végén egy !!!!!! főt felvesznek majd a gyakorlaton tanúsított eredményei alapján . de az elvégzett kereskedői tanfolyamot sehol máshol nem fogadják el . = 12,000. -érő wc papír magyarán.


vaterán árulhatsz amit előzöleg hordtak a gyerkőcök v. turizhatsz ruhát és azt adod el mint ahogy páran csinálják . nem ítélem el ők a jég hátán megélők .

2012. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én próbavásárlást vállalok. Keveset fizet, de minden plusz ezres jól jön. Neten rá tudsz keresni, lehet regisztrálni.
2012. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Off-

Hogyan működik ez a próbavásárlás? Találtam egy oldalt, ahol lehet jelentkezni, de nagyon sok bizalmas adatot kér el, sőt szinte mindet (adószám, tajszám, bankkártya szám, bankszámlaszám, anyja neve, stb), amiket az ember amúgy sem szívesen ad meg, pláne nem egy honlapon. Te hogyan jelentkeztél?

2012. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!