Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól használtat...

Hány hónapos kortól használtatok esernyőre csukható sport babakocsit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
én 6 hónapos korától.mert ezzel minden boltba be tudok menni mert nem olyan széles mint a másik volt,ha kocsival megyünk valahova akkor a csomagtartóban kis helyen elfér
2012. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1,5 évesen. Addig a nagy babakocsit használtuk, de 1,5 évesen egyre kevesebbszer került elő, mert lett teiciklije, abban toltam, így elég volt az esernyő kocsi, ami lehetett vízszintesig dönteni, hogy hanelmentünk valamerre, azért tudjon benne aludni.

Most már 3,5 éves, de még mindig néha előkerül a babakocsi, ha pl. Strandra megyünk busszal, hévvel, vagy nyaralás alkalmával.

2012. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan, ugyanolyan okból mint az első. Olyat vettem aminek dönthető a háttámlája.
2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 alaszka ***** válasza:
Mi 8 hónapos kortól kb, már alig vártam, hogy a nagyot eltehessük, így, amikor már stabilabban ült, rögtön elővettük.
2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 10hós korától használtam.
2012. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 éves korától, de használtam volna hamarabb is, csak akkor tudtam másikat beszerezni a nagy helyett!
2012. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat hónaposan.
2012. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos kortól.
2012. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Engem igazából csak az zavar, hogy nem látom menet közben a babám - mondjuk ez a babámat nem zavarja úgy vettem észre -.

Sokan mondták, hogy lehet az, hogy nem átfordítható tolókaros a babakocsim, mert szegény gyerekem még pici ahhoz hogy ne lásson menet közben.

De így sokkal egyszerűbb eljutni bárhová, mintha egy böhöm nagy géppel közlekednénk. Szóval maradunk az esernyő sportkocsinál.

2012. júl. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!