Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos kislányomnak ösze a...

7 honapos kislányomnak ösze a hártyája a doki ftorocort kenöcsöt irt neki ara lenék kiváncsi hogy haszálta e már valaki ezt a készitmányt ere a célra?

Figyelt kérdés
és hogy be e vált neki mert nem igazán szeretném hogy fájdalmat okozanak neki már most harmadik napja kenegetem neki orvos utasitása szerint napi 3 szor és azt monta vigyem visza egy honap mulva és meg nézi mire jutotunk
2012. júl. 12. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nekem, de eléggé érthetetlen a kérdésed!
2012. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen hártyája nőtt össze?
2012. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg értelmesen leírni a kérdést, hogy válaszolni is lehessen rá.
2012. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár tényleg kicsit értelmesebben kellett volna fogalmazni.


De ha valaki akar rá válaszolni, akkor tud is.

Szóval Kedves Kérdező! A kérdésed az lenne, hogy a kislányod hüvelyén a hártya összenőtt, és Ftorocort-tal kell kezelned?

Ha ez volt a kérdés, akkor a válasz az, hogy igen, az orvos jó kenőcsöt adott rá. Ez egy hámosító kenőcs, ami elősegíti a szétválást. Bár nekem a fiamnál voltak gondok kuki-ügyileg, de a lényeg ugyanaz. Remélem a lányomnál nem lesz ilyen gond.

Csináld úgy, ahogy az orvos mondta, egy hónapig naponta 3 alkalommal. Ártani nem fogsz vele, ha viszont nem csinálod, akkor nagyobb bajt okozol, és beavatkozásra lesz szükség. Így sem kizárt, hogy rá kell segítenie az orvosnak, de legalább adj esélyt annak, hogy el lehessen kerülni a vágást, rosszabb esetben a műtétet.

2012. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen ez let volna a kérdésem köszönöm szépen nagyon kedves vagy és elnézést kérek a hejtelen irásom miat ugy teszek ahogyan az orvos azt elö irta és teis tanácsoltad nagyon remélem hogy jolesz rá a kenöcs mert nagyon nem szeretném hogy fájdalmat okozanak neki


üdv...ica

2012. júl. 13. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni! Csináld lelkiismeretesen, ahogy mondták, és egy hónap múlva kiderül, hogy sikerült-e. Ha mégsem, akkor se legyél elkeseredve, te megtetted, amit lehetett. És ha csak a hártya nő össze, azt egy pici nyisszantással megoldják, nem fájdalmas.
2012. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!