Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldre 4-5 hós babával?...

Külföldre 4-5 hós babával? Egyiptom, Olasz-, Spanyol-, Görögország szóba jöhet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ezek közül hova mennétek? Szept vagy okt-ben szertnénk menni 1 hétre vhova. Esetleg tipp városokra és hotelekre ahova érdemes menni, vagy amit elkerüljünk messziről.
2009. júl. 13. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szívem szerint Spanyolt és Olaszt ajánlanám egy pici babával. Igaz tapasztalatom nics, csak Görögben voltam, ott sem babával. Egyiptom azért mégiscsak Afrika, Görögország is "kelet", szóval itt van némi fertőzésveszély. Tudom, hogy a pici még úgysem eszik semmit, de tőletek elkaphat valamit. És a vízzel is vigyázni kell, azt mégsem teheted meg, hogy ásványvízben fürdeted.
2009. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább Olaszországot mondanám,azért amiekt az első felsorolt,plusz közelebb van.azért az is fontos mennyit utaztok.Spanyol is szép,de bazi meleg van és messze is.Nem mintha a többiben nem,csak hát nah:D
2009. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

szia. Egyiptomban és Görögországban voltam, oda ne vidd a gyereket. nagyon szemetes népség. a hotelen kívül olyan , mintha nyomornegyedbe csöppennél. ahogy meglátják a külföldieket ráugranak , mint a piócák , hogy vásárolj tőlük. komolyan szétszednek.

az olaszok és a spanyolok hangosak, de jó fejek. ha már elkezdted a hozzátáplálást vigyél magaddal cuccokat, semmiféleképp sem ott vásárolt gyümit meg egyebet adj neki. ha meg még anyatejcsis akkor meg semmi para. csak vigyázz arra te mit eszel. a repülőút meg nem kottyan meg nekik. 3-4 óránál többet nem is ütlök rajta. és a reptéren van baba ellátós szoba. jó utat :)

2009. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi Görögországba megyünk kocsival(Korfura és Zakhintoszra) augusztus eleján, akkor 5 hós lesz a pici.

Egyiptomba csak azért nem, mert ott ilyenkopr marha meleg van, oda inkább valamelyik ősszel szeretnék elmenni.

Szerintem semmi különbség nics se Olaszország, sem Spanyolország, sem Görögország között.

Mi kocsival megyünk, Spanyol kilőve, mert az baromi messze van.

Először Olsazsországba akartunk menni, Elba szigetére, de augusztusban Olaszország baromi drága, mindenki akkor megy szabira, Görögország fele annnyiba kerül.

Meg szállás sem nagyon volt, augusztiusban minden tele van.

(Pl. Olaszországban az az észak olasz rész, Bibione és tsai, na az viszont nagyon nem jön be)

Nagyon sokszor voltunk már örögországban (Krétára is mentünk kocsival) Kefaloniárn, Lefkadan, Peloponészoszon, sok Égei tengeri szigeten) és semmivel sem "keletebb"

Akkor már Horvátország is kelet, speciel oda nem vágyom, kétszer voltunk, elég volt.

Régen, amikor még nem volt gyerekünk hátizsákoztunk,(vonat, komp), maj kocsival mentünk, amikor lett autónk a fiammal pedig általában kocsival mentünk, soha semmi bajunk nem volt.

Másfél éves korában megjártuk Korzikát.

De még amikor ketten voltunk, elmentünk kocsival Törökországba, 3 hét alatt beleraktunka kocsiba 8000 kilométert.

Ja és mi általában kempingezni szoktunk, bár most a picivel apartmanba megyünk.

Októberben amúgy én elmennék Egyiptomba, esteleg Jordániában, vagy Tunéziába.

2009. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!