Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barack es aszalt szilva pure...

Barack es aszalt szilva pure 4 hos kortol?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol kerdem hogy ilyet ehet mar egy 4 hos baba. Tegnap lattam a boltban hogy van mar ilyen pure. Nem megterhelo a pocakjanak az aszalt szilva??? Ha jol tudom azt csak kesobb ehet majd, nem ilyen pici korban.
2012. júl. 15. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az üvegeset eheti, de amit te csinálnál otthon pl. barack pürét azt ne, mert hasgörcse lehet.
2012. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ja en meg nem adok neki semmit, csak tegnap nezegettuk a parommal a bebi kajcsikat es akkor lattam hogy van mar ilyen is

egyebkent 4 honapos a kisfiam es sajnos tapszeres, a vedono mondta hogy elkezdhetjuk a hozzatapit mert sajnos amit jelenleg eszik tapszer nem bizonyul elegnek neki van hogy 240ml-t megeszik

2012. júl. 15. 11:59
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi, koszonom a valaszod, es a tippet, megfogadom
2012. júl. 15. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs 4hónapos a lányom.Én már elkezdtem a hozzátáplálást.Eddig evett almát barackot,ma kóstolta sütőtököt.Nem tudom mire kéne várni.Semmitől nem fájt a pocija eddig.Én csináltam a barackpürét meg az almát is.Üvegreszelőn lereszeltem.A barackkal csak annyiból kell vigyázni hogy ne sárgabarack legyen, csakis őszi vagy nektarin.Szerintem már elkezdheted.Ekkorra már nagyon megunják a tápszert.Nekem ezt a védőnő mondta.Az anyatejes babáknál megint más, de a tápszer nem anyatej!
2012. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!