Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaterázó ANyukák! Tudnátok...

Vaterázó ANyukák! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
A kisfiam kinőtt ruháit szeretném feltenni, de nem tudom, hogy hogy kell. Fizetni kell vmit azért, hogy én ott adok el?
2012. júl. 17. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltöltési díjat számolnak fel termékenként 5-10Ft-ot és sikeres eladás esetén pár %-ot kell befizetni.
2012. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
% mitől függ?
2012. júl. 17. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Első körben 100ft-ot kell átutalnod nekik, de ezt jóváírják neked.


Aztán amit el akarsz adni, annak van feltöltési díja, amikor felteszed, akkor kiírja, mennyi.


Ha eladtad, akkor meg jutalékot kell fizetned.

2012. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a vaterán először regisztrálnod kell és át kell utalnod 100 ft-ot!így lesz saját adatlapod és tudsz feltölteni dolgokat!én 2dolgot hirdettem,de nem adtam el és kipostáztak 700ft-s csekket!hát ledöbbentem!az adtatlapon a banki utalást "kell" választani postai helyett!én inkább a jófogást,apródot,bazárt ajánlom!
2012. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam , mint az utolsó. :( Nem adtam el a terméket, 1db-ot raktam fel, egymásután 2x és 800ft-ot számláztak ki, pedig nem kértem semmi fizetőset. Ha csak feltöltési díj van,ami 5-10ft, akkor mégis miért lett 800ft a számlám??
2012. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!