Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyógyszertári kevert popsikr...

A gyógyszertári kevert popsikrémből többféle létezik?

Figyelt kérdés

Nekünk mindig ezt a büdös halszagút adják a patikában. Kis tégelyben van. Nagyon jó, de a szagától felfordulok! Tud valaki valami más illatút amit patikában kevernek ki???

Mi a neve?

Sajnos a márkás (Sudo, Johnson's, Nivea) és társaiktól vérvörös a babám feneke.


2012. júl. 17. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, többféle van. A miénk nem olyan halszagú :) de nem tudom, hogy mi a neve.
2012. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 félét írt fel a doki eddig,amikor nem kérdezett semmit, csak írta, akkor a pici tégelyest,ami tényleg jó, aztán másodszor kérdezte, hogy jó-e lesz ha a koleszterines popsikenőcsöt írja,na az jó nagy tégelybe van, talán 200 ml-s.
2012. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk valami A vitaminos krémet szokott írni a doki. Nem büdi, és nagyon jó.
2012. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekünk boraxosat ír mindenkinek alapból. Ha más milyet szeretnék, megbeszélem vele.A kislányomnak a Naturlandos csukamájolajos a legjobb, semmi más nem olyan jó a popójának, mint az. Nem bántásból mondom, de attól, hogy neked büdi, de jó a bőrének, nem biztos, hogy muszáj váltani. De ezt természetesen Te tudod.
2012. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi neonatorumosat használtunk, az nem büdi.
2012. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én ég nem is találkoztam halszagúval!Nekünk szagtalan van,ilyen kis pici darabkák vannak benne,amit mondjuk annyira nem szeretek,de nagyon jó.Szerintem kérdezz rá a gyerekorvosnál,vagy a patikában.
2012. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

mi recept alapján kevertetünk ki. a recept még 30 évvel ezelőtti, még nekünk írta fel a gyerekorvos. ha kell, előszedem, elküldöm.


ez áttetsző-sárgás színű, szagtalan, nagyon hatékony popi ápoló.

2012. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért.

Kedves Utolsó!Engem érdekelne az a kenőcs amit Ti használtok :-)

Ugyanis nekem is azt a halszagút írja fel az orvosunk!

2012. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2 patikában jártam már, és azt mondták csak ez a halszagú van :/ Jobb lesz akkor ha megkérdezem a drnőt... :)
2012. júl. 18. 10:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Én Seress féle popsikrémként kérem a patikában: ez nem büdös, könnyen kenhető, halványsárga színű krém. Szerintem ez nagyon jó
2012. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!