Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picim 4 hetes, mivel pici...

Picim 4 hetes, mivel pici sullyal szuletett, meg le volt a nyelve picit nove nem tudtam nagyon szoptatni, fejtem, es uvegbol evett! Most szoptatom, de honnan tudom mikor evett eleget? Idoben mennyit kell cumiznia?

Figyelt kérdés
Kb fel ora cumizas az jo?Ha o leteszi a fejet a cicimre es elalszik akkor jollakott??
2012. júl. 18. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, hogy mennyit szopiznak, van aki csak az egyik ciciből kér, van aki mindkettőn elnyammog 15-20 perceket. Ha bealszik, akkor nyilván jóllakott. :) Tudják ők, hogy mennyit kell, max ha túl sok volt, akkor visszahánynak egy picit, de ez természetes.


Szép babázást!

2012. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiki01 ***** válasza:
Igen, és mindig hagyd a cicin ameddig ő maga nem köpi ki vagy totál be nem alszik rajta. Ez időben elég változó.
2012. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!