Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos babának johetnek a...

2 honapos babának johetnek a fogai? Kisfiam nyálzik és állandoan az oklét harapdálja,2 és fél honapos fejlett baba /6300 g/. Az ínyén látok egy fehér kis csomót /nem kozépen, hanem kb. a szemfogánál/.

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem!:)

Ezt minden baba csinálja!

Az én fiamnak is fehér a szemfogánál, de még nem jön!

2012. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetnek. Legnagyobb csodálkozásomra a fiam 3 hónapos volt, mikor kijött az első foga. 5 hónaposan 4 foga volt, most már 6, és 4 jön egyszerre. Nagyon meglepett, mert a nagynak csak 10 hónaposan jött az első. Ebből is látszik, mennyire mások a gyerekek. De azt nem tudom, hogy a tiédnek is azért van-e amit csinál.
2012. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Az én lányom is pont 2 és fél hónapos, ugyanezt csinálja. Ez babaszokás, nem a foga miatt van. :)
2012. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is ezt csinálja 2 hónapos kora óta. Tegnap töltötte a 4 hónapot és van már 2 foga. Ugyhpgy jönnek azok a fogacskák nállatok is!
2012. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

igen, már mozgolódhatnak a fogacskák de még csak az ínyében.

lányom 2 hós korától küzdött a fogaival, duzzadt volt az ínye, de csak 5,5 hósan bújt ki.

2012. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jöhetnek bizony:) Nálunk 4 hósan jött az első, és még nincs 5 hós, és 3 foga van!!:))))
2012. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jöhetnek! Sőt! Nekünk is így volt, viszont csak 4 hónaposan bújt ki. De 2-2,5 hónapos korától kulturáltan zubogott a nyála, és hol duzzadt, hol fehér volt az ínye.
2012. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hónapos, és ő is nagyon nyálzik, és állandóan a keze a szájában van. Mi is arra gondoltunk a párommal, hogy biztos jön a foga. Az enyém 7070gr, és 61cm.
2012. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!