Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi vált be? A panadol...

Nektek mi vált be? A panadol baby, vagy a nurofen?

Figyelt kérdés

Én a fogára szoktam adni a kisfiamnak nagyon nagyon ritkán, akkor is csak 1 milit, ha nagyon szenved, akkor 2és fél milit a nurofenből.

Ti hogy adagoljátok?

5 hós a fiam, és most bújt ki a 3. foga:))))


2012. júl. 20. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a panadol egyáltalán nem vált be, csak a nurofen. Két alkalommal adtam a gyereknek, amikor nagyon fájdalmasan jött a foga, 2,5ml-t. Ezt leszámítva csak akkor használtam ha láza volt.
2012. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Panadol nekünk sem vált be, sem fájdalom-, sem lázcsillapításra. A Nurofen viszont igen. Tudod, hogy a Panadol paracetamol tartalmú, és ez a hatóanyag nem mindenkinek használ ilyen esetekben. Arra viszont jó volt nálunk is, hogy magas, szinte csillapíthatatlan láz esetén felváltva alkalmazzam a Nurofen szirup vagy a Germicid kúp mellett, amikor még 2 óra múlva is felfelé kúszott a fiam hőmérséklete.
2012. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig Nurofent használtam, mert a dokink azt mondta, hogy annak van gyuladáscsökkentő hatási is a láz, ill. fájdalomcsillapítás mellett. Eddig mindig használt mindkét gyereknél.
2012. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nurofen a fogzásra jo volt. 2,5 ml adtam foleg éjszakára.

Magas láznál csak a kup használt.

2012. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Nurofen vált be!
2012. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Nurofen.

Próbáltam a panadolt is, de nem sokat ért, és feltűnően izzadt tőle a kisfiam.

2012. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nurofen. Fogzásra és lázra is jó volt eddig.
2012. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok az egyedüli, aki panadolt használ. A fiamnak eddig mindenre használt, majd' 40 fokos lázát is levitte már nem egyszer, míg a nurofen nem, még a kúp sem.
2012. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!