Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás mellett fogfájásra...

Szoptatás mellett fogfájásra bevehetek valamit?

Figyelt kérdés
Eddig húztam az időt, nagyon nem akaródzott bevenni semmit, de már nem bírom a fogfájást. Nem aludtam az éjszaka semmit, két pici gyerekkel vagyok egyedül, mert a párom vidéken dolgozik. Nem tudom, hogy fogom ezt a napot végigcsinálni, ha nem tudom enyhíteni valahogy a fájdalmat. Találtam egy fórumot, ahol az algopyrint javasolják. Nektek mi a véleményetek? Nem szeretnék ártani a babámnak. Végülis lefejtem anyatejet, de csak 60 ml lett. Nem is tudom, hogy mennyit szopizik egy alkalommal, mert sose mértem, de az az érzésem, hogy ez most nagyon kevés, mert amikor menstruálok a babám kétóránként szopik, míg egyébként csak 3 és fél - négy óránként. És ha megelégszik ezzel a kis mennyiséggel, akkor a gyógyszer bevétele után ki kell hagynom egy szoptatást és le kell fejnem a tejet? Vagy hogyan kell csinálni, hogy a baba szervezetébe ne jusson? Egyáltalán a gyógyszer mikorra tünik el az anyatejből?
2009. júl. 15. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

NEM Lennenk a helyedbe de reggel hivd fel a dokit vagy a patikust es o megmondja!

2009. júl. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi max 3x1 algopyrint szoktak adni, szülés után is, igazoltan az sem szoptatás-barát, de az orvosok azt adják, ha muszáj. De menj inkább fogorvoshoz!
2009. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván fogorvos a végső cél, de szeretném már csillapítani a fájdalmat.
2009. júl. 15. 07:13
 4/5 anonim ***** válasza:
én panadolt szedek, ha már végképp nem bírom, nekem a kánikulában iszonyatosan fájni szokott a fejem, és bevált.
2009. júl. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Algopirint belehet venni nekem a védőnő mondta. Sőt a kórházban Panadolt adtak akinek fájt valamilye.
2009. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!