Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom 2 hete...

7 hónapos kislányom 2 hete áll, lépeget az ágy mellett. De sokat mászik is. Adjak rá cipőt? Ha igen milyet mert azért még elég kicsi a lába. A 18-as méret nagy rá.

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj rá! Elég egy zokni vagy mezítláb.

Én akkor vettem neki, amikor már a kezünket fogta és úgy stabilan sétált.

2012. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor még nem adtam rá, hiszen ez még nem az igazi járás. Én akkor adtam rá mikor elindult előre. Az enyém sokáig csinálta ezt amit írsz.
2012. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,így gondoltam én is...csak bizonytalan voltam mert a nagyfiam 1 évesen állt fel,2 hét múlva már ment,így az nem volt kérdés.:)
2012. júl. 22. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még kiscipő! Nagyon ügyes kis csajszid van! :)
2012. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,csak ámulunk,mit művel.persze van ilyen,de nagyon furcsa látni ahogy ez a kis emberke próbálkozik.amúgy is csak most született,aztán már ilyeneket művel.amúgy a hasamban is egy katasztrófa volt amit művelt...nagyon fájt,szó szerint.Szóval akkor a cipővel még várunk addig amíg rendesen nem lépeget,bár attól tartok,nem kell sokat várnunk,tegnap már elengedte az ágyat 2x is,úgy állt (persze csak 2 pillanatig) meg ha valami nagyon közel van,akkor átlép...
2012. júl. 23. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!