Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb L-betűs lánynév?

Figyelt kérdés
Nekem az L-betűs nevek tetszenek a legjobban. Szinte mindet gyönyörűnek tartom. Egy pár példa ami nagyon tetszik: Leila, Léna, Luca, Lilla, Lelle, Léla, Lara, Larina, Lili, Liza, Lotti, Lenke, stb. Más milyet is írhattok.
2012. júl. 23. 21:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
nekem a Léna nagyon tetszik, de nagyon tucatnév lett mosatanában ugy vélem(legalábbis a környezetemben) de a többi is szép. Lilla,Laura,Luca ezek is tetszenek. fiu névben is Levente a kedvencem. csak hát a mi vezetéknevünk L-re végződik, igy sajnos nálunk ezek mind ki voltak lőve...:(
2012. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Nekem nagy kedvenc a Linda, Léna, Lia. Én pedig Lívia vagyok - mint L betűs
2012. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Második kislányomnál én is az L betüs nevek közül válogattam. És végül a Lillát választottuk.Tetszik még a Letícia,Léna,Lili,Liliána,de a páromnak egyik sem tetszett.
2012. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha egy kislányom is születik, akkor ő Léna lesz majd.

De nagyon szép még: Lara, Lili, Lora

2012. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

A listáról: Léla, Luca, Léna

De amúgy a kedvenc a Léda :)

2012. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Tényleg, a Léda is gyönyörű! Meg az összes amit írtatok még, nekem mindegyik nagyon tetszik, szerintem mindegyik L-betűs név gyönyörű!!! :)
2012. júl. 24. 17:13
 27/44 anonim ***** válasza:
Lili Liza Lara Laura Loretta
2012. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Lora és Léna. de a Lili is tetszik, csak picit kislányos, Lili néni - az milyen már? :-)
2012. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
sztem a Luca meg a Lenke vmi borzasztó.
2012. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
Az én kedvenc nevem abszolút a Lilla és Lilinek becézném, ami szerintem gyönyörű a második helyezés a Lívia amit Livinek becéznék és ez a becézés még szebb ;)
2012. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!