Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vehetnék nagyon szép...

Hol vehetnék nagyon szép rugikat, amiben a lányom haza tudom hozni a kórházból?

Figyelt kérdés

A brendonban néztem, de nem igazán tetszettek. A környékbeli bababoltokban, pedig a kínálat siralmas.

Tudtok valami jó internetes bababoltot, ahol szép ugyanakkor megfizethető áron vannak babaruhák??


2012. júl. 24. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elég sok ruhát rendeltem már Tőlük:

[link]


Magyar, pamut, olcsó. És olyat készítenek, amilyet szeretnél. :)

2012. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem internetes, de a c&a-ban szép ruhák vannak szerintem. Nekem tetszenek a tescos ruhák is.
2012. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs az offért.Elsőtől kérdezem,hogy az árak,ami az ár menüben van,minden ruhadarabra érvényes?Vagyis mindegy h body,kisnadrág,rugi,adott méretben ugyanaz az ár?Mert ez nem egyértelmű.És rendelés opció hol van?

Köszi

2012. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

H&M-ben vannak a legszebbek elérhető áron. C&A is jó. Tesco-ban Cherokee cuccok jók, Auchanban InExtenso cuccok.


aztán ha nem idegenkedsz tőle, a legeslegszebbek az angol turikban vannak, Next v TU v George márkájúak, nagyon minőségi, 1000x mosható, nem fakuló, ízléses cuccok.

2012. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Next, Tesco, Mamas & Papas, H&M. Nekem ezek a kedvenceim. :)
2012. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18. kerületben a Béke térnél van egy üzlet, turinak írják, de belül van egy sima bolt is, vadiúj ruhákkal, többnyire Disney márkájúakat árulnak. Mi ott vettünk egy Oroszlánkirályos rugdalózót (900 forint volt, eredeti disney márka, vadi új), abban hoztuk haza a lányom.
2012. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy? Westendben van egy Debenhams üzlet, ott vannak szuper babaruhák, gyakran van leárazás és nem is nagyon drága, vannak szettek is. Több márkát is árulnak, van márka ami drágább de van ami olcsóbb. Pl ez a márka is van:

[link]

itt meg tudod nézni hogy kábé milyen stílust kell elképzelni. vagy ez a márka (de ez drága): [link]


És a westendben van next is, ami persze tudjuk hogy nem olcsó de nem írtál árkategóriát.

2012. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!