Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék eltenni a hűtőbe...

Szeretnék eltenni a hűtőbe őszibarackot, hogy amikor télen elkezdem a hozzátáplálást tudjak neki azt is adni. Hogy tegyem el? Apróra vágva vagy pürésítsem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi eleve pépesítve tesszük el, hiszen a barack ha kiolvad amúgy is összetöpped, nem olyan guszta, ezért sokkal egyszerűbb már eleve pürésítve eltenni a fagyasztóba.
2012. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én ugy tettem el h megmostam, megházmoztam félbe szedtem mag kuka, és bezacsiztam.általában 5barack egy csomag.(az kb egy evés)meg tettem el olyant is h csak 2barack, 3 a legelejére. nagyobbál is igy csináltam anno,akkor sem volt idény. plötyibb az igaz,de nem mindegy?:)ugyis megy a turmixba:)))
2012. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És miket tettetek még el a barackon kívül?

Mibe tároljátok őket?

2012. júl. 25. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Én felvágtam darabokra (kimagozva, lebőrözve), és úgy raktam el 15-20 dekás kis csomagokba. Nem pürésítettem.
2012. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök, cukkini. Meghámozva, kimagozva, cikkekre vágva.
2012. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kockákra vágva tettem el aventos tejtárolókba kb adagonként. Így amikor már kevertem csirkével vagy mással könnyebb volt csak előkapni. Ugyanígy tettem el sütőtököt is, csak azt rendesen megsütve, és belekanalazva a pohárkákba.
2012. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Disi ***** válasza:
Én is úgy csináltam mint a 2. hozzászóló, csak először tálcán tettem be a fagyasztóba hogy ne fagyjanak össze és utána másnap zacsiztam be, így nem kellett porciózni. Én nem bánom hogy nem pürésítettem, mert az én babám nem volt oda a pürés dolgokért, ezt felvágtam kisebb darabokra és úgy ette. De kiengedés után is lehet turmixolni. Én szilvát raktam még el, céklát. Amúgy mirelit zöldségeket használtam télen, új évkor kazdtük el a hozzátápit, mire eljutottunk oda hogy normális adagokat evett már kitavaszodott.
2012. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pürésítve tettem el, joghurtos poharakba, az kb, egy adag (persze addig töltöd, amíg akarod. Tettem el sárgabarackot, sárgadinnyét, epret, majd fogok őszit is és szilvát is, szintén pürének. Nálunka nagyobbak is nagyon szeretik a gyümölcspürét. Meggyet, cseresznyét, sárgadinnyét és sárgabarackot tettem el darabosat is, meggy, cseresznye kimagozva, dinnye kockákra vágva, barack kimagozva és felezve.
2012. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha cukkinit szeretnék, akkor azt kockára vágva,párolva jó elrakni? Aztán ha azt szeretnék adni, akkor mondjuk krumplival összeturmixolom.
2012. júl. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!