Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek és mik a...

Jennababo kérdése:

Mi a véleményetek és mik a tapasztalatok a 3 kerekű babakocsiról?! Az első kereke forog, elég nagy kerekek! Gumi kerekek?! Első babánk lesz és hallok jót is rosszat is.

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

#baba #3om kerekű babakocsi
2012. júl. 28. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 kerekű van és álom tolni. Nyilván,ha logikusan végiggondolja az ember, minél kevesebb kereke van valaminek, annál könnyebb irányítani!
2012. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem nagyon, főleg ilyen terepviszonyok mellett, mint itt a belváros. Nagyon könnyű irányítani, nekem egyedül a padkák okoznak néha bosszúságot, de ebben az én bénaságomnak talán több szerepe van :). Van 4 kerekűnk is, annál jóval egyszerűbb manőverezni.
2012. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, könnyebb a 3 kerekűt tolni.

Quinny buzz kocsink van, egy kézzel könnyű tolni, kanyarodni vele.

Van egy 4 kerekű kocsink is, hát azt anyá nem is tudja tolni, mindenhol elakad neki, van hogy kanyarodni és csak az egyik kereke fordul el, padkára is nehezebb felbiccenteni.


Menj el egy bababoltba, tőlük meg egy 3, és egy 4 kerekű kocsit, megkapod a választ!

2012. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagy kocsinak van egy Coletto Austin 3, nagyon jó, bírja a strapát, második gyerekkel használom. A tolókaron van egy kis kallantyú, ha azt meghúzom, akkor az első kereke fix lesz, én így szoktam a padkákra "felugratni". Utána ismét megnyomom és megint bolygós lesz a kerék.

Második kocsinak van egy Quinny Zappom, az is nagyon jó. Én négy kerekűt például nem is tudok tolni, a barátnőm ernyőkocsija kifogott rajtam, ment az mindenfelé, csak előre nem. De valószínűleg én vagyok a béna.

2012. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sókristály ***** válasza:

Nagy 3 kerekű fan vagyok :-) Bár én jobban szeretem, amelyiknek az első kereke nem bolygós. Könnyen irányítható, mivel hátul van a súlypontja, könnyebb 2 kerékre kapni, és feljutni vele a padkára. Egyedül mozgólépcsőn voltam zavarban, amikor felfelé mentünk, mert olyankor a hátulját kell megemelni, és elöl egy keréken kellett egyensúlyozni.

Egy személyes joggerem GRACO márkájú, az ikerkocsim meg ABC DESIGN, és még a duplával is nagyon jól lehet közlekedni.

2012. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi pont ilyen kerestünk és vettünk:

- 3 kerék, első forgó de fixálható,

- 30 cm átmérőjű, simán fel tudod tolni a padkára, nem kell emelgetni a kocsit, kisebb tereptárgyak sem okoznak gondot

- gumi kerék a könnyű súly, a kis kopás és a halk működés miatt (miatt a műanyag kerekek hangosan görögnek)


Mi kifejezetten ilyet kerestünk, és nagyon jól használható. Ha egy kicsit is instabil volna, árusítani sem engednék. Én még nem hallottam olyat, hogy egy 3 kerekű felborult volna.

2012. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jajj köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok , és királyság megnyugtattatok *-*

A nővérem két gyerekes anyuka és mindig mindenen parázik és belém ültette a parát. :DD Áhh leütöm. KÖSZÖNÖM, amugy CRUISE babakocsiról lenne szó pontosan olyat nem találtam mint az linket. DE azért köszi még1x!!!

2012. júl. 28. 11:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is 3kerekű imádó vagyok! Már én is olvastam olyan beszólást ezen az oldalon hogy "sajnálom azokat az anyukákat akik a 3 kerekű babakocsit tolják a bukkanos úton és közben ide-oda borul a kocsi":) Ne aggodj..nagyon szuper. Én is küldök egy linket az enyémről!

[link]

Bolygositható,fixálható kivehető,felfujható első kerék.jó rugozás..egyszerűen imádom..és most látom le is van értékelve 30 000-el olcsobb a brendonban!

2012. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Coletto Austin a3 volt nekem is bátran állítom,hogy álom babakocsi!:-D
2012. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 3-kerekű lett a harmadik gyereknél és imádom!Pedig azt mondtam,nekem olyan nem kell,de amikor elmentünk vásárolni és kipróbáltam ,annyira könnyű volt tolni és irányítani,hogy azt mondtam,csak ilyen kell!A mi babakocsinknál is lehet rögzíteni a kereket:)A típusa:ABC Design Cobra.
2012. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!