Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyári üléshuzat?

Nyári üléshuzat?

Figyelt kérdés

Http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/27459? storetype=store&store=32&pageno=3

Használ valaki ilyet? Érdemes venni? A teszveszen van olcsóbban is.


2012. júl. 28. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Linket nem tudom megnyitni telefonon, igy nem tudom melyik tipusrol beszelsz. En a maxi cosi tobi üleshez vettem nyari huzatot, amibe elvileg nem izzad bele a baba. Hat az enyem megis tiszta viz volt, pedig itt nincs olyan meleg, mint Mo-n. Viszont vedi az üleshuzatot, es csak ezt kell rendszeresen morni.
2012. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jesszus Maris! 6400 Ft?!

Szerintem jobban jársz ha egy félbehajtott textilpelust teszel az ülésre. Én is azt csinálom.

2012. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolso, a mienk meg ennel is dragabb volt.:S De tenyleg az az elönye, hogy nem az üles eredeti huzatat koszoljuk össze, szakitjuk el, szivja ki a nap. Igy ha el akarom adni, akkor többet kerhetek erte, plusz az extra üleshuzatot is el tudom adni jo penzert.
2012. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért is írtam, hogy teszveszen negyed ennyiért is van! A textilpelust már próbáltam, de csurog belőle szinte a víz.

:(

Http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/27459? storetype=store&store=32&pageno=3

2012. júl. 29. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!