Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyadik héten és napon...

Hanyadik héten és napon szültetek? 1 babát, vagy ikreket? Hüvelyi vagy császár? 34km

Figyelt kérdés
1 babát, vagy ikreket? Hüvelyi vagy császár? 34km
2012. júl. 28. 21:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41+0,császárral,1 kislány.
2012. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Természetes szülésnek indult,de az oxira sem tágultam,közben leesett a baba szívhangja is és ezért lett császár,spinális érzéstelenítéssel.
2012. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

41+1. 1 baba, kislány. Hüvelyi szülés. Aznap reggel akarták indítani, de kislányom inkább nem kért a segítségből... :D

Hajnalban beindult a szülés. 13:11-kor megszületett.

2012. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Atroposz ***** válasza:
38+2 héten hüvelyi kislány
2012. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

lányom 39+2, császárral. hajnalban elfolyt a magzatvíz és 15 órával később, max oxitoxin mellett bő 1 ujjnyira tágultam ki. Mondta a doki, hogy biztos a babán van a köldökzsinór, azért nem tágulok. Végül kiderült, hogy nem volt, csak a drágám úgy döntött, hogy nem strapálja magát, hanem a kényelmesebb utat választja :)

A fiam 39 hétre császárral. Nem volt programozott, lett volna lehetőségem hüvelyi úton megszülni, de vele is elfolyt a magzatvíz, és csak 2 ujjnyira tágultam oxi mellett 9 óra alatt, így inkább a császár mellett döntött a doki, mert már nagyon fájt az előző hegem, és féltünk, hogy szétválhat.

2012. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!