Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiségi ugrás tápszeres...

Gigigsxr kérdése:

Mennyiségi ugrás tápszeres babánál?

Figyelt kérdés
6 hetes volt 5 napja a babám, lehetséges a mennyiségi ugrás. Napközben előfordul, hogy 1-1,5 órával evés után elkezd bömbölni. Eddig azt hittem, hogy fáj a hasa, de ma adtam neki teát és 80ml megivott, azóta alszik (1 órája) Tápszeres babáknál is előfordul mennyiségi ugrás? tuti nem hasfájás?
2012. aug. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy egyre többet eszik! Az elején 60-80 mili, majd 100-120, majd mindig egyre több, több, lesz hogy 300 ml simán lehúz!
2012. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, h lehet! A korral egyre többet fog enni! Egyébként ebbe a melegbe lehet, h csak szomjas volt! Próbáld meg azt, h többet adsz neki kövi etetésnél és ha megeszi, akkor erről volt szó, ha nem, akkor pedig más! De biztos tudod, h a tápszeres babák szomjasak, így adni kell nekik folyadékot egész nap! Az én lányom minden etetés között, többször iszik! Ha hasfájás van, akkor az folyamatos és ha eddig nem volt gond a tápszerrel, akkor nem hiszem, h a hasfájás a baj!
2012. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! De éjjel persze nem kell neki adni inni! :)
2012. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, időről időre megugrik az adagjuk! Aztán lesz olyan is, amikor átmenetileg csökken, attól se ijedj meg majd! Másfél éves a kisfiam, 1 hós korától volt tápszeres.
2012. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Már volt olyan, hogy a szokásos 90-100 ml helyett 130ml-t ivott meg, de ilyen hamar (1,5 óra múlva) még sosem éhezett meg. Akkor emelem az adagját és reménykedem, hogy ez volt a baj! :)
2012. aug. 1. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!