Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki használ babylove...

Van aki használ babylove aktiv+ maxi pelust 84db-os 7-18kg-ig? Ha igen Mennyibe kerül és jó minöség?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
3999 Ft a DM-ben, mi ezt használjuk, nagyon meg vagyok vele elégedve. Általában úgy veszem, hogy a kuponfüzet 25%-os kedvezményét + a vásárlások után járó 15% kedvezményt használom fel rá, így már csak 2.549.-Ft
2009. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok vele elégedve, de most ebben a nagy melegben csak este használjuk, mert vastagabb, mint a Pempers és az most a nappali pelus, de még nem volt ilyen meleg nappal is azt használtuk, este pedig kibírja reggelig, nem ázik át. Én is akkor veszem, ha akciós és még plusz kuponakciót is használok hozzá.
2009. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tényleg jó, mi is sokáig használtuk. 1 év után már nem, mert akkor már átázott.
2009. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!