Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeritek a római strandfürdőt...

Ismeritek a római strandfürdőt (Bp. III. kerület)? Milyen ott a gyerekmedence? Másfél évesemmel elmerjünk oda menni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Megelőztél a kérdéssel:-)))


Párommal pont tegnap beszéltük,hogy meg kéne nézni... 1 éves a kisfiúnk. Tehát én is várom a válaszokat:-)

2012. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem, de biztos nem is megyünk oda a fiammal. viszont kicsit lejjebb, békáson van a pünkösdfürdő strand, az kisebb, kevesebb a kamasz, több a gyerekes, oda tervezzük a kiruccanást :)
2012. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, melyik a pünkösdfürdői strand (18 évig éltem Békáson), de most a rómaira tudnék nagyon baráti áron belépőhöz jutni ezért mennénk oda. Egyébkén a Dagály van tőlünk 5 percre, de oda 4ezer lenne kettőnknek a beugró, ezt szeretném megspórolni :-) A rómain is voltam már csak akkor nem igen érdekelt még a gyerekmedence (érthető okokból) :DDD
2012. aug. 2. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjetek a rómaira, élvezni fogja!!! Persze, strand, sok gyerek, de figyelnek a kicsikre! Nekünk csak pozitív tapasztalatunk volt eddig, többször voltunk már, legutóbb tegnap.
2012. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia,mi nemrég voltunk,drága,zsúfolt,hideg a víz.Mi tuti nem megyünk többet,kicsivel voltunk mi is.
2012. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :-)
2012. aug. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!