Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért folyik ki a pampers...

Miért folyik ki a pampers pelusból felül a kaki? Én bénázok vagy rossz a pelus?

Figyelt kérdés
Szinte minden alkalommal kifolyik a kaki a derék részénél... Ti tapasztaltatok ilyet? Akárhogy rakom rá, egyszerűen mindig kijön valamennyi. Miért?
2012. aug. 3. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a babád, és anyatejes, "sajnos" természetes, a liberóból is kifolyik, a pampersből is, a lidl-ből, a dm-esből is... A kaki túl híg és sok az elején. De ez majd változni fog!
2012. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor folyt ki, amikor előtte sokat pisilt bele,és már nem bírta a terhelést...
2012. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Anyatejes a babám és 7 hetes :) Teljesen tiszta pelusban is ha kakil, egyből jön ki a derekánál fenn :S
2012. aug. 3. 12:38
 4/13 anonim ***** válasza:

Melyik pampers az?

Gumis derekúból kevésbé folyik ki, mint a nem gumisból,de a tapasztalat azt mutatja, ha nagyon összekakilja magát a gyerek, akkor mindegy milyen pelus az, felfolyik akár a háta közepéig is:D

2012. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is az elején sokszor kifolyt, mert híg volt a kaki vagy olyan pózban feküdt a baba. Ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni.

Én egy időben szoktam, hogy gyorsan felvettem büfiztető pozícióba a babát, ha hallottam hogy ép kakil és nem akartam hogy olyan legyen pl. a játszószőnyeg. Ez néha bejött.

Aztán kb. 4 hósan volt még egy kéthetes periódus, amikor naponta 3x mostam a ruháit, mert akkor is híg volt a kaki, azóta nincs ilyen probléma ugyanazzal a pelussal.

2012. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kifolyt párszor, főleg ha nagy adagot kakilt, a sleep&playnel, mert ennek nem gumis a dereka. Olyan furin van megoldva, hiába raktam szorosra a derekánál nem tapadt oda, hanem elállt.
2012. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Higyjétek el, amit írok, ez tapasztalat! Az elején 2- hónapig csak anyatejes babáknál a kaki folyós. Teljesen mindegy milyen a pelenka, olcsó, drága, van-e gumis rész, nincs-e? ....kifolyik. Mindkét gyerekemnél így jártam, volt h még a hátuk közepe is kakás volt....amikor később "sűrűsödött" a kaki,akkor már nem folyt ki, vagy csak akkor ha már amúgy is teli pelusba ment a kaki.
2012. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
próbáld ki a pampi premiumot, abban van anyatejes kakifogó háló
2012. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én Pampers premiumot használok 5 hetes babámnál. Még csak 1-szer folyt ki belőle a kaki, de akkor brutál mennyiséget termelt bele, és hiába rohantam vele azonnal kicserélni (szopi közben), mégis kifolyt a hátánál. :( A bodyt is kidobtam, nagyon durva volt a helyzet.

Viszont ezen egy alkalmon kívül tényleg nem folyt még ki a kaki, mert van benne valami háló az anyatejes kaki megfogására és működik. Pedig a kislányom kis súllyal született és elég kis vékonyka volt, de akkor sem csurgott ki a kaki. Anyatejes ő is.

2012. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen a fehér pampers valamivel jobb, de drágább is.
2012. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!