Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek úgy hogy butultato...

Nem érzitek úgy hogy butultatok mióta szültetek?

Figyelt kérdés

Néha egyszerű dolgokat is hülyén oldok meg......amiért már a párom is rám szólt.

Elhülyülök?

Egyszer olvastam hogy az anyukák az otthonlét alatt elbutulnak....

11 hónapos baba anyuka


2009. júl. 18. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem hiszem, csak most egészen hétköznapi dolgok foglalkoztatnak. Miért nem alszik, miért nem kakilt? Stb. Hát egy gyermektelen, dolgozó nőnek ez egész primitívnek tűnhet. Én előtte egész nap spanyolul meg angolul intéztem a cég bankügyeit telefonon. Most már egész hihetetlennek tűnik. Ha visszamegyek meg tudom csinálni?
2009. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt én is észrevettem :(

Én sokszor szavakon gondolkozok, pedig amúgy elég jó beszélőkém van :P


9,5 hós kislány anyukája

2009. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet benne vmi, de ennek majd én is utána nézek. Az én gondom az hogy mivel itthon vagyok, minden nap egyforma. Nem érzem a szombatot, vasárnapot mert ugyanaz mint a többi nap. Ez azért érdekes mert rendelünk "dobozos" kaját az egészségkonyháról. És sosem tudom éppen milyen nap van, nézem az étlapot hogy miket jelöltem be és fingom sincs mit eszem, mert nem tudom kedd van van szerda. Sokszor percekig gondolkodom ezen ha nincs "segítségem". Ez nagyon gáz...
2009. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem!!!! Sokszor érzem azt, hogy már nincs agyam :) Hiába, a gyermekmondókák nem tartják úgy karban az agyat, mint amikor nap mint nap logisztikáztam.... Remélem ha majd visszamegyek dolgozni azért visszazökkenek a régi kerékvágásba :)

Valamelyik nap amikor kimozdultunk itthonról, annyira igyekeztem, hogy a gyereknek bepakoljak mindent amire szüksége lehet, hogy az itthoni papucsomban mentem el. pfff

2009. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyesírásomon vettem észre, hogy nem a régi. Sokszor elgondolkodom a hosszú, rövid betűn. Régen, amikor doliztam nem volt ilyen gondom.
2009. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztalásképp:

első gyerek után visszamentem dolgozni. Azt hittem, újra kell tanulnom mindent. Mondtam is a főnökömnek, hogy legyen türelmes. :) És nem! Valahonnan hirtelen előjött minden, és a kimaradt majd' 3 évet is gyorsan bepótoltam.

Szóval fel a fejjel, itthon beszűkül a tudatunk, de ha visszamegyünk dolgozni újra kinyílik a világ!

2009. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Szia, én azt vettem, hogy szinte megszűnt a memóriám létezni. :)

Szülés előtt mindent megjegyeztem, most pedig alig marad meg valami a fejemben. Szörnyű érzés, de bízom benne, hogy tényleg csak addig tart amíg itthon vagyok a kislányommal :)

Üdv 7,5 hós anyuka

2009. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát ezzel én is így vagyok. Plussz, ha végre társaságba kerülök be sem áll a szám...és persze ez akkor ciki, mikor kihagy a memóriám vagy nem tudok dolgokról, amik éppen a világban történnek, vagy számolnom kell fejben...ciki.
2009. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az egyetlen, aki úgy érzem ezek szerint, hogy semmi baj az agyammal. Én tanulok a gyerek mellett, nincs időm az "elhülyülésre". igaz, hogy néha keverem a nyelveket, mert most angolt tanulok, de a terhesség alatt a német tudásomat elevenítettem fel kicsit, így most minden keveredik:-)

Csajok, egy jó tipp: fejtsetek rejtvényt esténként, vagy délután, míg alszik a gyerkőc. akár azt is lehet, hogy viszed a napi sajtót magaddal a sétánál, és leültök pihizni, kicsit olvasgass. Ne a story-t és hasonló magazinokat, hanem napi, hetilapokat, még ha uncsibb is! sokat jelent:-)

2009. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!