Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május 30. -án Fehérváron...

Május 30. -án Fehérváron szült anyukák, hogy vagytok? Mekkora a baba? Szopik vagy tápszeres? Átalussza az éjszakát? Minden érdekel ha nem tartotok tolakodónak.

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted hányan vannak akik aznap pont ott szültek és még ide is járnak?
2009. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell bunkónak lenni vele azért!

Az öcsém május 30-án született itt Fehérváron,igaz 2éve:D

2009. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Képzeld voltunk egy páran. Egyébként Te biztos nagyon OKOS vagy, mert olyan kérdésre is válaszolsz ami nem Neked szól. Biztos sokan szeretnek. Második válaszolónak: köszi.
2009. júl. 20. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha ezt piszkálódásnak vetted,de szimplán gondolkozz: Mondjuk szültetek aznap ott 10en.Mennyi az esélye hogy közülük akár egy is ide jár rajtad kívül???

Ha ez bunkóság,akkor vállalom,bunkó vagyok.

2009. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vav22 ***** válasza:
Én július 30án szültem Fehérváron. Most nemsokára 4 hónapos a Kisfiam :-) Szopik és esze ágában sincs átaludni az éjszakát :DDDD És nem tartalak tolakodónak. Fehérvári vagy? Hány éves? Első baba? Kisfiú vagy kislány? Na az én kérdésim már tolakodóak :D
2009. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem vagyok Fehérvári. Nem vagy tolakodó, örülök, hogy írtál. Nekünk a harmadik baba, kisfiú. Szopik még és éjjel is. Velünk alszik. Van aki leszól érte de nem érdekel. Nálatok első baba? Hogy hívják? Sajna nekem nincs hasonló koru babás anyuka ismerősőm pedig jó lenne vkivel néha dumálni. Ti Fehérváriak vagytok?

2009. nov. 17. 17:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja 29 éves vagyok. Te?
2009. nov. 17. 17:14
 8/8 vav22 ***** válasza:
Én fehérvári vagyok 21 éves és 4 hónapos lesz nemsokára a Picúr. Első baba és köztünk alszik :-)
2009. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!