Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet nehezen beszerezni...

Miért lehet nehezen beszerezni a novalac tápszert? Mi a véleményetek róla? (az nf érdekelne igazán)

Figyelt kérdés
ÉS mik az összetevői? Neten nem találtam...
2012. aug. 8. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már a kezdetektől a Novalacot használom, bár én az IT, AC és AR-t használtam , most pedig az AC,IT-t! Nekem támogatásra adják (1400Ft) Az AR-t teljes áron kaptam, mert arra nem jár a támogatás! (3100Ft)! Eddíg nem volt gond a "beszerzéssel" Én nagyon szeretem a Novalac termékcsaládot! Semmi rosszat nem tudok róla mondani! Ha bármi érdekel még róla, szívesen válaszolok, de az NF-ről sajna nem tudok véleményt alkotni! [link] És még tudsz böngészni magán az oldalon is!
2012. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na itt is macera beszerezni (Miskolc).

Meg kell rendeltetni a gyógyszertárban néha, mert nincs.Csak és kizárólag az egyik ügyeletes gyógyszertárban van, de csak ritkán.Máshol csak néznek rám amikor odaadom a receptet..

Nekünk bevált mi is az IT-t meg az AC-t használjuk.Nem tudok véleményt mondani az NF-ről de szerintem bármelyik gyógyszertárban megrendelik neked.

2012. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!