Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ennyit aludt a...

Másnak is ennyit aludt a babája egy hetesen?

Figyelt kérdés

Ma szinte egész nap alszik, cicin is... de ha ébresztgetem fel ébred mosolyog aztán újra vissza alszik...

Mit tegyek??? Más is volt így? Ez normális?


2009. júl. 20. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.Ez normális.Meleg is van, pici is még...:)
2009. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nemrég olvastam, hogy az első hónapban jó, ha 1 napból 3-4 órát vannak fenn a babák.Sokat kell aludniuk, hogy fejlődjenek és őket ugyanúgy megviseli a születés, mint minket a szülés, ezért a sok alvás náluk.
2009. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "nagykönyv" szerint az újszülöttek 20-22 órát alszanak. (Mondjuk az én lányom sosem aludt ennyit, ő sokat fent volt)

Esetleg a gyerekorvosnak érdemes lenne megnéznie, mert lehet, hogy besárgul, és amiatt aluszékony. Ez egy bizonyos fokig teljesen normális és ártalmatlan, de egy bizonyos szinten túl kezelni kell.

2009. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anya, tudod, milyen fárasztó szopizni? :-)

Teljesen normális, elfárad. Ha sárga, akkor lehet aluszékonyság miatt is, de azt úgyis észre veszitek. Sárgaságnál mindig ébresztgetni kell etetés közben, hogy egyen rendesen, mert ha nem ébresztik fel, csak alszik, alszik, és nem fejlődik.

2009. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!