Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másoknak is nyűgi ez az egész...

Másoknak is nyűgi ez az egész nap?

Figyelt kérdés
Ma valahogy az én türelmem is csekély, de a 13 hónapos fiam is nagyon nyűgi. Nincs el sehogy, csak azt akarja vegyem fel. Nagyon feltud ilyenkor idegesíteni, már magam sem tudom, hogy nyugtassam le magam. S neki is kevésbé tudok segíteni. A 25 hónapos pocaklakóm is tombol odabent. Ezeket a napokat csak átélitek, vagy valaki tud valami jó "receptet", hogy jobbá váljék.
2012. aug. 10. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Pocaklakód gondolom 25 hetes... :-)

Az én lányom 11,5 hónapos, a pocaklakóm 14 hetes lesz.

Délelőtt a lányom is folyton jött utánam a lábamba kapaszkodva, nem is haladtam semmire.

Ma az vált be, hogy együtt néztünk egy gyerekdalos dvd-t, és énekeltem neki. Hihetetlen nyugodtan bújt hozzám, az én lelkemnek is jól esett. Most több, mint 2 órája alszik.

Receptet nem tudok, próbálok ilyenkor mindent félrerakni, és vele foglalkozni, még ha a mai csak ilyen passzív dolog is volt.

2012. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiki01 ***** válasza:
M én sem járok sikerrel az 5 hónaposomnál, semmi sem jó neki, álmos és nem tud aludni. Most jön a mei tai:) Mindenesetre kitartás!
2012. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!